Rezerva Viktorie prohrála

PRAHA - V dalším utkání zimního turnaje Dragoun Cup na umělé trávě Slavoje Vyšehrad podlehli včera v poledne fotbalisté rezervy plzeňské Viktorie béčku pražské Sparty 1:3.

14.2.2008

Fotbalisté rezervy Viktorie Plzeň (v červených dresech na snímku ze sobotního duelu proti Chomutovu) podlehli včera na Strahově béčku pražské SpartyFoto: DENÍK/Václav Vacek

Vedoucí tým České fotbalové ligy měl většinu utkání pod kontrolou a plzeňské mladíky herně převyšoval.

„Bylo vidět, že má Sparta za sebou turnaj ve Viareggiu. Je víc rozehraná, hráči byli neustále v pohybu a jako celek hrála Sparta rychle,“ viděl přednosti soupeře Milan Dlesk, vedoucí béčka Viktorie.

Viktoria měla solidní začátek utkání, ale do koncovky se nedostala. Naopak po dvaceti minutách hry ztratila ve středu hřiště míč a chybu potrestal pohotový Biro vedoucím gólem béčka Sparty.

Za deset minut se však plzeňští hráči radovali z vyrovnání na 1:1. Dvořák zahrál rohový kop a hlavička obránce Bauera mířila přes celou branku do sítě.

Ještě do přestávky se ale skóre znovu změnilo v neprospěch Viktorie. Hráči udělali další chybu v defenzivě a střela Jungra znamenala druhý gól sparťanské rezervy.

Po obrátce se Viktoria střelecky už nedokázala prosadit a naopak ještě inkasovala třetí branku. Na centr ze strany si naběhl Beutel a hlavičkou překonal brankáře Ticháčka.

„Z naší strany to stále není po herní stránce dobré. Děláme chyby v defenzivě a v útočné fázi postrádáme finální přihrávku do šance,“ přiznal po utkání Milan Dlesk.

Souboj pozorně sledovali Michal Petrouš a Pavel Průša, asistenti trenéra prvoligového mužstva Viktorie.

Sparta Praha B – Viktoria Plzeň B 3:1 (2:1). Branky: 24. Biro, 39. Jungr, 57. Beutel – 34. Bauer.

Viktoria B: Ticháček – Toporčák (59. Mikluščák), Bauer, Lisý, Trantina – Vrzal (46. Bešta), Šuranský, Dvořák, Bárta – Presl, Leitl. Trenér František Sluka.

Střela z trestňáku mi nevyšla na sto procent, říká Bakoš

Plzeň - Nastoupil a rozhodl. Útočník plzeňské Viktorie Marek Bakoš dvěma góly zařídil vítězství 3:1 ve čtvrtečním úvodním utkání play-off Evropské ligy proti kyperské Larnace.

Výsledek je pozitivní, ale čeká nás velmi těžké utkání, varuje Vrba

Plzeň - Plzeňští fotbalisté vybojovali v úvodním utkání závěrečného předkola Evropské ligy nad Larnakou nadějné vítězství 3:1, ve hře se však objevily nedostatky.

V soutěži o nejlepšího výčepního zvítězil Miroslav Štych z Plzně

Plzeň – Dvanáctý ročník soutěže Pilsner Urquell Master Bartender 2017 zná svého vítěze. Je jím výčepní Miroslav Štych z restaurace U Mansfeldů v Plzni.

Odveta Indiánům vyšla. Dvěma góly k výhře přispěl Indrák

Chomutov, Plzeň – Odveta za úterní porážku v Plzni hokejové Škodovce na ledě Pirátů vyšla.