Vedoucí Černice s přehledem vyhrály na Vodních stavbách. V přímém duelu o druhé místo nedal Rapid šanci Petřínu. Dařilo se i Vejprnicím, které vysoko porazily SK 1894. Hattrick vstřelili vejprničtí Karpíšek a Kadaně.

V dalším kole poutá pozornost zápas ZČE – Vejprnice a doubravecké derby Senco – Rapid.

Rapid – ZČE 6:2 (3:0, branky: Korda 2, Baroch 2, Brabec, Faist – Ženíšek, Pelc z PK). Hosté nastoupili bez řady opor, proto měli domácí od úvodu převahu. Rapid šel do vedení dvěma střelami Kordy z dálky, jedinou šanci Petřína neproměnil Kubík. Ve slušně hraném utkání byli v závěru zbytečně vyloučeni domácí Jílek za faul a hostující Konáš za urážku rozhodčího.

Smíchov – Senco 4:1 (1:1, branky: Jandoš 2, Ranc, Prokš – Jonáš). Domácí začali vlažně a potrestal je hostující Jonáš. Do přestávky favorit vyrovnal a po přestávce měl velkou převahu a zaslouženě zvítězil.

VS – Černice 1:4 (1:4, branky: Halili – Mojseňuk 2, Holub, Šlajs). Domácí se nesešli a kontumaci odvrátili posunutím začátku zápasu o 15 minut. Hosté byli v první půli jednoznačně lepší. Po přestávce se hra částečně vyrovnala, obě mužstva měla řadu šancí, ale gól již nepadl.

Vejprnice – SK 1894 7:1 (3:1, branky: Karpíšek 3, Kadaně 3, Ježek – Dudík). Utkání s řadou šancí na obou stranách. Domácí byli efektivnější v zakončení, a proto vysoko zvítězili, Karpíšek navíc neproměnil penaltu.

Karlov – Letná 2:5 (0:1, branky: Kratochvíl, Kubíček – Dobrý 2, Rada 2, Šampalík). V utkání dobré úrovně měli domácí více ze hry, ale hosté trestali z rychlých brejků.

Košutka – Slavia 1:0 (0:0, branka: M. Fiala). Domácí měli celý zápas převahu, ale nedokázali proměnit šance proti koncentrované obraně hostů. O výsledku nakonec rozhodla chyba brankáře hostů v 65. minutě.

Střelci: 15 – Rada (Letná), 11 – Stoilov (Černice), Baroch (Rapid), Karpíšek (Vejprnice), 8 – Korda (Rapid), Dobrý (Letná), Prokš (Smíchov), 7 – Faist (Rapid), Jandoš (Smíchov), Mojseňuk (Černice), 6 – Vodrážka (SK 1894), Roneš (VS), Ježek (Vejprnice).

Program 8. kola, středa 18.00: Černice – SK 1894, Letná – Košutka, VS – Karlov. Čtvrtek 18.00: Slavia – Smíchov, 18.30: Senco – Rapid, ZČE – Vejprnice. 9. kolo, pondělí 18.00: Karlov – Černice.