Předstihla ji rezerva Rapidu, která porazila Letnou, a okupuje tak s dvoubodovým náskokem první příčku. Konečně zabrala Dýšina a nastřílela vodníkům pět gólů. Ve dvou utkáních padla červená karta. Michal Schuster ze Slovanu šel ven za vražení do soupeře v přerušené hře a petřínský Miroslav Kubík za vyhrožování rozhodčímu.

Doubravka B – Sparta 3:1
Poločas: 1:0. Branky: 14. Dav. Novák, 69. a 84. Vela – 78. Duchoň. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:3. Diváků: 50.
Doubravka B: Tománek – Šváb, Dav. Novák, Hric, Kolář (70. P. Krejčí), Fencl, A. Chaloupek, Petrželka (58. Vela), Bobák (8. Pondělík, 63. Vurm), Vl. Žák, Gajan.
Sparta: Porada – Duchoň, P. Kučera, Holobrádek, Hajný, K. Kučera, Schneider, Linhart (63. Seidl), Schumann, Chmelík (75. Štěpánek), Sýkora.

Rapid – Letná 3:1
Poločas: 1:0. Branky: 38. Dan. Novák, 60. Jílek, 77. Čupalka – 88. Geiger. Rozhodčí: Krauz. ŽK: 3:1. Diváků: 80.
Rapid: Štrunc – R. Šesták, Páník, Sváta, Jiskra, Šťastný (80. Lorenc), Dan. Novák, Janout (10. Pytlík, 79. Červeň), Čupalka, Jílek, Hlaváč.
Letná: Fryš – J. Diviš, J. Rada, Spiegel, Dobrý, Geiger, Touš, Vaněk (79. Vodička), S. Žák, Lehký (46. Jan), Tyr.

Dýšina – Vodní stavby 5:0
Poločas: 3:0. Branky: 5. Soroka, 29. Totzauer, 41., 59. a 73. Špánek. Rozhodčí: Požárek. ŽK: 3:3. Diváků: 65.
Dýšina: M. Liška – Mužík, Jul. Šesták, Totzauer, Špánek, Boháč, Soroka, Volín, Šedivec (80. Švajcr), Čechura, Piškule (57. Koranda).
Vodní stavby B: Dvorský – Čech, Gemov (59. Michálek), Brunner, Bláha, Říha (46. St. Diviš), Lochman, Mařík (57. Herbst), Štolka, Hasler, Petelík.

Bolevec B – Litice 5:3
Poločas: 1:0. Branky: 22. a 67. Zítek, 65. Došlý, 72. M. Pelnář, 89. J. Pelnář – 47. Voves, 69. a 89. Rojík. Rozhodčí: Šebesta. ŽK: 2:2. Diváků: 30.
Bolevec B: Körner – Klečka, Běl, J. Pelnář, Fictum, A. Sedláček, Hackr, M. Pelnář, Fryček, Došlý, Zítek.
Litice: Vít – Handrejch, Knotek ml. (46. Rojík), Vl. Liška, Hora, Voves, Hanzlíček, Krejcar, Knotek st., Nevečeřal, Blovský.

Slovan – Prazdroj 1:1
Poločas: 0:1. Branky: 87. Mareška z PK – 13. Felgr. Rozhodčí: Klik. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (40. Schuster). Diváků: 40.
Slovan: Koulák – Tomrdle, Mareška, Kek, Zýka, Schuster, Cíl, Vríčan, Bouřil, Solfronk (68. Končel), Rak.
Prazdroj: Šůha – Hofrajtr (46. Brichcín), Pleticha, Tříska, Wais, Kratschmer (66. J. Diviš), L. Sedláček, Hyneš, Krýda, Felgr, Popule (80. Křepelka).

SK ZČE Plzeň B – St. Plzenec 3:4
Poločas: 3:2. Branky: 8. Ženíšek, 23. Kubík, 38. Bednář – 19. a 70. M. Houdek, 26. Ranc, 54. Steinbach. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (70. Kubík). Diváků: 60.
SK ZČE B: Jakoubek – Stanek, Lenk, Rous, Hakl (46. Kraus), V. Klečka (60. Pekník), Ženíšek (77. Harmady), Chocholatý (70. Svora), Strážnický, Bednář, Kubík.
Starý Plzenec: Ulč – P. Houdek, Jíra, Guriš, Děkanovský, Směšný (46. Csengö), Schejbal, Ranc, Kodalík (82. Florian), M. Houdek, Steinbach.

Bukovec – M. Touškov 2:1
Poločas: 2:0. Branky: 23. Klenovec, 44. J. Šlehofer – 75. brankář Trykar z PK. Rozhodčí: Schingler. ŽK: 0:4. Diváků: 30.
Bukovec: Lopatka – Suchý, Barčuk, V. Kučera, B. Diviš, Jos. Šesták, J. Zíka, Staněk, Milikáš (85. Brekler), J. Šlehofer, Klenovec.
Město Touškov B: Trykar – Zimmerhackl, Bártík, Momotov, Šandara (46. Šiška), Hodek, Pašek, M. Kupec, J. Kupec, Karbusický, Nosek.

Pořadí na čele: 1. Rapid B 46, 2. Sparta 44, 3. Letná 36.