Fotbalisté SSC Bolevec pokračují vsolidních podzimních výkonech. Vsobotu porazili vplzeňském derby celek SK ZČE Plzeň na jeho hřišti 3:2. Hosté ze severního předměstí Plzně vedli už 3:1. porážku energetiků zmírnil brankou vposlední minutě Ulč.

Vsouboji nováčku se lépe vedlo domácím fotbalistům Nýřany, kteří zdolali mužstvo Staňkova 3:1.

Roli favorita zvládli a domácím trávníku také fotbalisté Rapidu Plzeň, kteří porazili Manětín 4:2, když rozhodující tříbrankový náskok získali už vprvním poločase.

Vedoucí postavení si hladkou výhrou vPřešticích upevnilo Senco Doubravka. Exdivizní tým vyhrál na jihu Plzeňska 3:0 dvěma brankami Šimra a jednou Kovácse.

Sobotní výsledky:
SK ZČE Plzeň – Bolevec 2:3 (poločas: 1:2, branky: 24. Šiml, 90. Ulč - 25. Pelnář, 30. Šanoba, 75. Greif)
Nýřany – Staňkov 3:1 (1:1, 30. Duspiva, 78. Rada, 90. Kováč - 17. Šobr.)
Rapid Plzeň – Manětín 4:2 (3:0,18. Faist, 28, 38. a 71. Lambor - 52. Straka, 57. Klůc)
Přeštice – Doubravka 0:3 (0:2, 34. a 43. Šimr, 85. Kovács)