Rapid vysoko porazil Vodníky, vedoucí Petřín nezaváhal s Karlovem. Letná otočila nepříznivý průběh zápasu se Sencem. Bez bodu stále zůstávají týmy Slávie a Košutky. Hattrick zaznamenal Homola z Rapidu,Vacek z Petřína a Bezdička z Letné.

Zajímavý zápas nadcházejícího pátého kola sehrají Černice s vedoucím Petřínem.

Výsledky: SK 1894 – Černice 1:2 (1:2, branky: R. Diviš z p. k. – Klail, Mentl). Domácí nastoupili opět v silně kombinované sestavě, přesto měli po celý zápas převahu,ale hosté z brejků trestali.

Letná - Senco 5:4 (1:3, Bezdička 3 (jedna z p. k.), Ollari 2 - Skála, Pomp z p. k., Turek, Jonáš). Senco bylo o poznání lepší v prvním poločase, po přestávce domácí zcela otočili vývoj utkání, střelecky se prosadil kanonýr Bezdička.

Rapid - VS Plzeň 8:0 (4:0, Homola 3, Hnízdil, Hodan, Černický, Šťastný, V. Štverák). Jednostranná záležitost domácích, kteří se díky výbornému brankáři hostí dlouho nedokázali prosadit. Po vstřelení úvodní branky Rapid si vytvářel střelecké pozice, které také proměnil. Hosté se do šancí dostali až v závěru utkání, kdy domácí hráli v neúplné sestavě.

Smíchov - Slavia Plzeň 4:2 (1:1, Radosta, Kovařík, Mudra, Zrno - L. Kodeda, Moučka). Smíchov promarnil v první půli mnoho příležitostí, ve druhé přidal a dotáhl zápas do vítězného konce.

Vejprnice – Košutka 5:3 (2:0, Kydlíček 2 (jedna z p. k.), Kunc, Karpíšek, Kubíček - Jáchym z p. k., Doležal, Konšel). Domácí měli do přestávky hru ve své režii, hosté ve druhé půli hru vyrovnali, ale domácí si pohlídali výsledek.

ZČE Plzeň – Karlov 5:0 (3:0, D. Vacek 3, Skora, Konáš). Domácí měli převahu po celé utkání, šlo o jednostrannou záležitost.

Střelci: 8 – Dudík (SK 1894), 7 – Rádl (ZČE), 6 – D. Vacek (ZČE), 5 – Krejčí (ZČE), Bezdička (Letná), 4 – Homola (Rapid) a Turek (Senco).

Program 5. kola – dnes 18.30 h. Černice - ZČE. Středa: 18.00 h. Slávia - Rapid, VS - SK 1894, 18.30 h. Košutka - Smíchov. Čtvrtek: 18.30 h. Senco - Vejprnice.