V prvním utkání Slavia uhrála remízu na Senku, ve druhém Senco otočilo zápas s Letnou. Přesto nevyužilo šanci v případě dvou výher se probojovat na sedmou příčku tabulky a nakonec obsadilo osmé místo. V utkání zaznamenal Rada dvě branky a tím překonal hranici 100 branek a stal se 32. členem Klubu stovkařů.

Vyhodnocení letošního ročníku se uskuteční v pátek 2. prosince od 18:00 hodin v restauraci U Pechtů, kam jsou zváni všichni aktivní i bývalí hráči, funkcionáři a fanoušci této populární soutěže.

Dohrávka 19. kola: Senco – Slavia 1:1 (0:1, branky: Bernard – Novák). Ve vyrovnané první půli nastřelili domácí dvakrát tyč, ale do vedení šli hosté po pěkné střele Nováka. Po přestávce se hrálo převážně na polovině Slavie, vyrovnání zařídil Senku až osm minut před koncem Bernard.

Dohrávka 13. kola: Letná – Senco 3:4 (3:0, branky: Rada 2, Pešek – Hoferek 2, Markovič, Šašek). V prvním poločase dostalo Senco lekci z produktivity a Letná zaslouženě vysoko vedla. Po změně stran se letenští zaměřili pouze na obranu. Deset minut před koncem vedl Sokol o dvě branky, ale Senco nesložilo zbraně a třemi góly dokonalo obrat.

Střelci: 52 – Lukes (Smíchov), 41 – Řežáb (Rapid), 29 – Bezdička (VS), 28 – Rada (Letná), 26 – D. Vacek (ZČE), 23 – Stoilov (Černice), 22 – Laibl (Černice), 20 – Bulant (Karlov), 17 – Hendrych (Smíchov), M. Feiferlík (Karlov), Zelenka (ZČE).