Krutá lekce! Horní Bříza se rozjíždí

Plzeňský kraj – Horní Bříza roznesla Dynamo Horšovský Týn, debakl režíroval zkušený Paukner. Vedoucí duo soutěže nezaváhalo.

6.10.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Vejprnice – Rokycany B 3:0

„Byli jsme lepší, vytvořili jsme si více šancí. Naše výhra je zasloužená. " zhodnotil sekretář Vejprnic Milan Radimák.

Poločas: 2:0. Branky: 2. Kristl, 16. Lhotka, 77. vlastní. Nejlepší hráči: Rada – Kroc. Rozhodčí: Volf. ŽK: 3:1. Diváci: 80.

Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Rada, Hora, Lhotka, Ufrémund, Kristl (59. Černý), Kuhajda, (78. Milota), Grätsch, Puhlovský,. Trenér: Dejmek.

Rokycany B: Vojáček – Trnka (46. Kotnauer), Klír, Havlíček, Jakub Kořínek (66: Šafář), Seifzig, Tobrman, Kroc, Jiří Kořínek, Mašek, Pfeifer (66. Burket.). Trenér: Hudeček.

Bolevec – Dynamo ZČE 0:2

„Hosté byli fotbalovější, naše bojovnost na body bohužel nestačila," pronesl po bitvě sekretář Bolevce Jan Thomayer.

Poločas: 0:1. Branky: 9. Světlík, 59. Vít. Nejlepší hráči: Šanoba – Vohrna. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváci: 150.

Bolevec: Krásl – Hibler (72. Greif), Humpál, Klečka (65. Fryček), Dytrt, Čejka (45. Matoušek), Bublík, Marek, Šanoba, Pelnář, Zítek. Trenér: Votípka.

Dynamo ZČE: Příhoda – Světlík, Šulc, Papáček (87. Zoubek), Vít, Levý, Vohrna (81. Škarda), Hejnal, Chocholatý, Meszáros (68. Peterka), Lisý. Trenér: Kural.

Rapid – Koloveč 0:0

„Nastoupili jsme do utkání opět oslabení o pět hráčů základu. Hosté měli územní převahu, v úvodním poločase trefili tyče, v závěru nedali penaltu. My jsme dokázali bojovností skóre ubránit, bod je pro nás cenný," těšilo asistenta trenéra Rapidu Radka Černického.

PK: 3:4. Nejlepší hráči: Liška - Vojtko. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 5:2. ČK: 1:0. Diváci: 60.

Rapid: Matějka – Častoral, Liška, Buček, Brabec, Hucl, Čupalka (55. Poláček), Harmády, Morávek, Ublrik (70. Faist), Davídek. Trenér: Mysliveček.

Koloveč: P. Fillinger – Tesař, L. Došek, Milota, Baxa, Černohorský, Vojtko, Došek, Pavlík, Gabriel, Lucák. Trenér: Hirschl.

Zruč – Holýšov 1:1

„První poločas byl vyrovnaný, dobře jsme napadali a využili jsme zaváhání hostující obrany. Po přestávce byli hosté lepší a po našem vyloučení zaslouženě srovnali," řekl po utkání kouč Zruče Petr Řezáč, který o víkendu stál u kormidla týmu místo Ondřeje Krále, jenž se podrobil operaci kolena.

PK: 5:4. Poločas: 1:0. Branky: 26. Lauko – 58. Schamberger. Nejlepší hráči: všichni – Schamberger. Rozhodčí: Štökl. ŽK: 4:1. ČK: 1:0. Diváci: 150.

Zruč: Klik – R. Karpíšek (65. Nosek), Haidlmayer, Korelus, Jelínek (56. Hulina), Husník, P. Karpíšek Petr, Hucl, Lauko, Kroužel (71. J. Trnka), Mašek, Trenér: Řezáč.

Holýšov: Matas – Tyr, Levička, Trhlík, Šimka, Šobr, Schamberger, Valachovič, Staněk (70. Hamerník), Jeniš (83. Vítek), Lukáš, Trenér: Míčka.

Černice – Rozvadov 2:1

„Výborný kolektivní výkon. Spousta šancí se zrodila na obou stranách. Ve vypjatém závěru jsme výhru naštěstí ubránili," glosoval výsledek sekretář vítězů Pavel Mach.

Poločas: 0:1. Branky: 53. a 72. Stoilov – 36. Horáček. Nejlepší hráči: všichni – Malý. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 5:3. ČK: 0:1. Diváci: 160.

Černice: Daněk – Šlajs, Nádraský, Vlček, Forman, Laibl (69. Vlk), Seman, Mur, Křen (85. Muuller), Stoilov, Nohava (89. Chvojka). Trenér: Daněk starší.

Rozvadov: Benda – L. Viterna, Slowik, Hobza, Bronec, Malý, Hutta, Horáček (66. Jedlička), Földeši, Janoušek, Čížek. Hrající trenér: Bronec.

H. Týn – H. Bříza 1:9

„Hned na úvod jsme dostali smolný gól, hráli si s námi jako kočka s myší. Nestačili jsme na soupeře vůbec v ničem," kroutil hlavou vedoucí domácího mužstva František Věneček.

Poločas: 0:5. Branky: 88. Paluch – 47., 48. a 82. Paukner, 13. Karlíček, 34. Frána, 41. a 77. Filipec, 22. a 71. Kuťák. Nejlepší hráči: Šorna – Paukner. Rozhodčí: Burda. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Hráno na umělé trávě.

H. Týn: J. Novák – Tarhaj, D. Novák, Foist, Černík, Čedík, Šorna, Kordule, Falout, Šindelář, Staroba. Hrající trenér: Staroba.

H. Bříza: Liška – Šimice, Zavadil, Paukner, Chocholatý, Karlíček, Frána, Filipec, Sudík, Mornštajn, Kuťák. Střídali: Vrla, Příhoda, Lakatos. Trenér: Michálek.

Domažlice B – Horažďovice 4:1

„Utkání celkem solidní. Dva góly na začátku soupeře trošku srazily, po krásném gólu na 2:1 jsme znovu přebrali otěže zápasu my," prohlásil asistent trenéra Domažlic Stanislav Hrnčíř.

Poločas: 2:0. Branky: 10. a 64. Štěpán, 15. Waldmann, 81. Hamerník – 46. Vachuška. Nejlepší hráči: Ticháček – Vachuška. Rozhodčí: Klička. ŽK: 1:0. Diváci: 100.

Domažlice B: Ticháček – Vondráček, Korelus, Růžička, Černý, Waldmann (89. Pavlíček), Štěpán (84. Tumpach), Vísner, (81. Hošek), Hamerník, Šimůnek (67. Lešek), Bláha (75. Kubr). Trenér: Fořt.

Horažďovice: Macoun – T. Greger, M. Greger, Šafanda, Jiří Sova (64. Šašek),Vachuška, Melka, Vachuška, Jan Sova, Nauš, Zdichynec (78. Šašek), M. Forman (85. Kovář). Trenér: Boř

Chotíkov – Přeštice 3:2

„Po povedené první půli jsme prospali začátek té druhé. Zvítězili jsme díky agresivitě a vůli," vyzdvihl asistent trenéra Chotíkova Jaroslav Kluska.

Poločas: 1:0. Branky: 15. Šváb z PK, 65. Mašek, 83. Šlajs – 50. Lambor, 59. vlastní. Nejlepší hráči: všichni – Lambor. Rozhodčí: Homr. ŽK: 3:3. Diváci: 80.

Chotíkov: Bejdák – Šváb, Fikar (78. Hyrát), Kluska, Mašek, M. Míka, Šlajs, Feiferlík, Pechler, Šebek (71. Šádek), D. Míka. Trenér: Urbánek.

Přeštice: Růžička – Gruszka (46.Čížek), Tušek, Zdeněk, Zoubek, Lecjaks (67. Šindelář), Duchek, Turek, M. Bešta (46. Vacík), Lambor, P. Bešta. Trenér: Kraus.