Klatovy – Koloveč 3:3

Hattrick Smejkala statečným domácím borcům nestačil, v závěru srovnal Tomáš Došek.

„V 67. minutě jsme šli do deseti a Koloveč získávala převahu, kterou přetavila v branku," glosoval sekretář Klatov Václav Kopřiva.

Poločas: 2:2. Branky: 30, 40. a 50. Šmejkal – 7. a 15. Šperl, 90. T. Došek. Nejlepší hráči: Šmejkal – Černohorský. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváci: 300.

Klatovy: Herman – Cihlář, Šinál, D. Matějka (84. Lužný), Brož, Janda (46. Sýkora), Páleník (68. Skala), Šmejkal (88. Rendl), Blažek, Kadlec. Trenér: Jakš.

Koloveč: P. Fillinger – Bukovský, Milota, L. Došek (73. Duchoň), Lucák (60. Slajs), Rejthar, Černohorský, Šperl (83. Pergl), T. Došek, Pavlík, M. Gabriel. Trenér: Hirschl.

H. Bříza – Vejprnice 3:0

Zásahy Trana zlomily odpor Vejprnic.

„V úvodu se hrálo vyrovnané utkání, hosté pak spálili největší šanci v 25. minutě. Po gólu na 2:0 jsme již dominovali, naše výhra je zasloužená," zhodnotil sekretář domácích Stanislav Kapr.

Poločas: 1:0. Branky: 36. a 75. Tran, 49. M. Chocholatý. Nejlepší hráči: Tran – nikdo. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 1:4. Diváci: 145.

Horní Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Rous, Velík (89. Poschl), Paukner, Choclatý M., Frána, Kříž (80. Pobořil), Tran, Mornštajn. Trenér: Michálek.

Vejprnice: Dufek – Heindl (55. Černý), Havránek, Sulek, Rada, Hora Lhotka, Kuhajda, Grätsch (73. Frémund), Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Příkosice – Luby 2:1

Fotbalistům Příkosic spadl kámen ze srdce. Ve čtvrtém kole se konečně dočkali výhry, kterou vystřelil v hodině dvanácté Papáček.

Poločas: 0:0. Branky: 52. Hodaň, 91. Papáček – 63. Křížek. Nejlepší hráči: Hodaň – Kalaš. Rozhodčí: Lego. ŽK: 0:1 Diváci: 100.

Příkosice: Protivínský – Hodaň, Pleticha, Papáček, Pražák, Komanec (74. Šlajs), Prchlík, Lisý, Vlček (46. Marek), Bendl (87. Burket), Spěváček (70. Votípka). Hrající trenér: Pleticha.

Luby: Kalaš – Křížek, Bešta (55. Šůs), Švátora (84. Sydorenko), Voráček (90. Kurtz), Rikl, Turner, Pelouch, Čížek, Pivoňka, Švec. Trenér: Bečka.

Rapid – Stod 2:0

V nepříliš pohledném zápase na Lopatárně uspěli Plzeňané. „Zápas hodně průměrný, paradoxně po vyloučení hostujícího hráče jsme v závěru znervózněli," konstatoval asistent kouče Rapidu Radek Černický.

Poločas: 1:0. Branky: 28. Žák, 84. Hlaváč. Nejlepší hráči: Buček – Snášel. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 2:6. ČK: 0:1. Diváci: 80.

Rapid: Beke – Netrh, Buček, Švejda (65. Hlaváč), Čupalka, Harmády, Žák (75. Fleissig), Šimsa, Brabec (46. Morávek), Pubrle (65. Polášek), Hucl. Trenér: Mysliveček.

Stod: Fekl – Höffler (71. Jelínek), Hamerník, Snášel, Lukášek, Pešek, Kaas, Brichcín, Lihm, Vítek (63. Douša), Zelený. Trenér: Honal.

Domažlice B – Přeštice 1:0

O výhře Jiskry rozhodla individuální akce střídajícího Lešeka.

„Diváci viděli vyrovnaný duel, po většinu zápasu se čekalo na chybu," viděl zápas sekretář Jiskry Domažlice Petr Churý.

Poločas: 0:0. Branka: 77. Lešek. Nejlepší hráči: Waldmann – Uzlík. Rozhodčí: Homr. ŽK: 4:6. Diváci: 150.

Domažlice B: Houdek – Šimůnek (63. Kalný), Neumann, Jarina, Paluch, Kohout (46. Vísner), Waldmann (90. Waldmann), Tumpach (70. Lešek), Bláha (89. Kubica), Ferra, Kubr. Trenér: Fořt.

Přeštice: Růžička – Hrdlička, Uzlík, Gruszka, Bouc, Zoubek, Trdlička, Duchek, Lambor (75. Švarc), Fořt (80. Bešta), Vacík (67. Zdeněk). Trenér: Kraus.

Rokycany B – Chotíkov 2:2

Chotíkovští nenavázali na brankový koncert z minulého týdne a z Rokycan si odváží pouze bod. Svěřenci kouče Urbánka sice vedli, jenže Cibulka vyrovnal a penaltový rozstřel hosté nezvládli.

PK: 4:1. Poločas: 1:2. Branka: Spěváček, Cibulka – D. Míka, Pechler. Nejlepší hráči: Vaščák – M. Scheinherr. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 4:3. Diváci: 50.

Rokycany B: Vrba – Korelus, Hlavsa, Blecha, Speváček, Tobrman, Vaščák, Kroc, Bron, Černý, Cibulka. Trenér: Hudeček.

Chotíkov: Krásl – Herák, Mich. Prais, Kluska, Scheinherr, Puchmertl, Mar. Prais, M. Míka, Hartl, Pechler, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Holýšov – Bolevec 0:0

V Holýšově dospěl duel až k pokutovým kopům.

„V závěru zápasu jsme spálili dvě tutovky, v nastavení minul z dobré pozice Schamberger. Měli jsme vyhrát," litoval sekretář Holýšova Petr Třeštík.

PK: 6:7. Nejlepší hráči: Tyr – Bublík. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:1. Diváci: 200.

Holýšov: Míčka – Tyr (90. Vachtl), Baxa, Levička, Trhlík, Vrba, Schamberger, Chvojka (70. Dostálík), Staněk, Jeniš, Lukáš. Trenér: Bárta.

Bolevec: Kerner – Kučera, Humpál, Klečka, Dytrt (77. Greif), Fryček (64. Vávra), Bublík, Thomayer (83. Hibler), Šanoba, Šnaider, Pelnář (57. Zítek). Trenér: Votípka.

Horažďovice – Nepomuk 2:1

Urputnou bitvu se šťastným koncem pro domácí nabídl duel v Horažďovicích. „Po chybě gólmana jsme inkasovali branku na 1:1 a to nás položilo. Letos náš nejhorší výkon," nehýřil optimismem vedoucí týmu Horažďovic Richard Srb.

Poločas: 1:1. Branky: 6. Nauš, 90. M. Forman. Nejlepší hráči: M . Forman – Rous. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:4. Diváci: 160.

Horažďovice: Janda – Pintíř, Greger, Vachuška (58. Mičkal), Šafanda, Stulík, Jůda, Sova, Nauš (80. Melka), Kotrba (62. Zdichynec), M. Forman. Trenér: Melka starší.

Nepomuk: Wallenfels – Ticháček, J. Viktora, J. Švec, Voráček (75. J. Kalabza), Kozák, Baran, Vosyka, Zajíc, Rous, V. Švec. Hrající trenér: J. Viktora.