Lépe vstoupili do utkání hosté, kteří se v sedmnácté minutě ujali vedení po hlavičce Presla. Domácí však ještě do přestávky otočili dvěma góly skóre ve svůj prospěch.

Po přestávce byla půl hodiny lepší Plzeň, ale Šmejkal, Bauer, Blažek ani Mandous své šance neproměnili. Čtyři minuty před koncem zápasu naopak střídající Humaj zpečetil výhru domácích.

„Utkání začalo se zpožděním kvůli hustému sněžení a hrálo se na velmi těžkém terénu. Škoda, že jsme nedokázali využít své šance ve druhé půli, remíza by byla spravedlivější,“ uvedl po utkáni trenér Viktorie Milan Matejka.

FK Mladá Boleslav B – FC Viktoria Plzeň B 3:1 (2:1). Branky: 26. Řezníček, 43. Fabián, 86. Humaj – 17. Presl.

Viktoria B: Houdek – Šmejkal, Bauer, Mandous, Bárta (84. Puchmertl) – Blažek, Rodrigues, Dvořák, Trantina (64. Mudra) – Presl, Leitl (83. Darida).