Úvod vyšel lépe hostům. Už v první minutě se opřel z pětadvaceti metrů do míče Šmejkal a trefil nádherně šibenici karlovarské branky.
Vyrovnání ale na sebe nenechalo dlouho čekat. Po centru domácích si ve 20. minutě srazil Dvořák míč do vlastní branky.
I po přestávce měly oba týmy šance vstřelit rozhodující gól. Příležitost proměrnil hostující Malcharek a se střelou Halamy pod břevno měl domácí gólman plné ruce práce. Domácí hrozili nebezpečnými brejky a po jednom z nich vykopával Šmejkal míč z prázdné branky. Další gól už ale diváci neviděli.
„Byl to velmi kvalitní zápas, který podle mne skončil spravedlivou remízou. Utkání bylo vyhecované a neslo všechny znaky derby. S remízou jsem spokojen,“ uvedl kouč Viktorie Karel Krejčí.

Buldoci Karlovy Vary – FC Viktoria Plzeň 1:1 (1:1). Branky: 20. vlastní – 1. Šmejkal. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:2. Diváci: 340.
Viktoria B: Ticháček – Šmejkal, Halama, Mandous, Lecjaks – Malcharek (79. Blažek), T. Krbeček, Šiml, Dvořák – Mlika, Leitl (46. Rodrigues).
K. Vary: Četverík - Řezáč, Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Velkoborský, Vondráček, Mičkal (64. Geňo), Kotáb (72. Chod), Tafat.