Juniorka Viktorie prohrála v Hlavici

Plzeň – Po čtyřech zápasech bez porážky juniorka Viktorie Plzeň v České fotbalové lize prohrála.

3.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

S pěti s posilami z A mužstva (Ševinský, Brezinský, Hruška, Darida, Ďuriš) podlehla v Hlavici 0:1.

Plzeň měla v první půli dvě příležitostí ke skórování, ale Dvořáka ani Darida brankáře Samuela nepřekonali. Zápas na úzkém hřišti rozhodla standardní situace domácích v 68. minutě, kdy se hlavou trefil Damjuma. Čtyři minuty před koncem mohl po přihrávce Daridy vyrovnat z výhodné pozice plzeňský Hruška, ale jeho střela z hranice šestnáctky neměla razanci.

„Mužstvu nelze nic vytknout, kluci bojovali. Škoda neproměněných šancí. Soupeř měl jedinou a tu proměnil,“ smutnil po utkání asistent trenéra Martin Lepeška.

SK Hlavice - FC Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0). Branka: 68. Danjuma. ŽK: 2:6. Diváci: 145. Rozhodčí: Němec – Benedikt, Krauskopf .

Viktoria B: Houdek - Nový, Brezinský, Ševinský, Dvořák - Hruška, Šlajs, Matas, Darida, Presl - Ďuriš.

Ostatní výsledky 9. kola: Vltavín - Chomutov 2:1, Jablonec B - Č. Budějovice B 1:1, Bohemians Praha - Ml. Boleslav B 1:0, Kunice - Pardubice 2:1, Ovčáry - Písek 1:2, Králův Dvůr - Karlovy Vary, Česká Lípa - Liberec B, Žižkov B - Slavia Praha B.

3.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

V okolí největšího plzeňského rybníku Bolevák město vybudovalo síť lesních cest a pěšin, které se staly součástí odpočinkové zóny v okolí Boleveckých rybníků, která je u obyvatel krajské metropole velmi oblíbená.
14

Lesopark Ostende má nové cesty i dvě tůně

Čtrnáctiměsíční dítě se opařilo kávou, letěl pro něj vrtulník

Začínal jako fotbalista v plzeňské Škodovce, teď sbírá medaile v maratonu

Plzeň – Hrával fotbal. Prošel ligovým dorostem Škody Plzeň, v kategorii mužů kopal třeba divizi za Přeštice, krajský přebor ve Stodu a končil v I. třídě v Hradci. Poté, co v roce 2004 pověsil kopačky na hřebík, se vrhl na běhání.

Myslel jsem, že budu poslední, přiznal nejlepší automechanik

Plzeň - Matěj Řípa se učí opravářem aut a zanedlouho ho čekají závěrečné zkoušky. Nemusí se jich ale vůbec bát.

Bylo to šílené. Brečeli jsme, ohlíží se za nepovedeným šampionátem osmnáctek obránce David Kvasnička

Plzeň – Má pochroumané rameno a přemáhá smutek z předčasného konce.

Stavba roku 2016: prohlédněte si 16 nominací

Plzeňský kraj – Deník přináší všechny projekty nominované v soutěži Stavba roku.