Juniorka Viktorie předvedla líbivý fotbal

Plzeň – První přípravný zápas sehráli v sobotu dopoledne fotbalisté z juniorky Viktorie Plzeň, kteří si na hřiště do Tlučné pozvali juniorský tým Sparty Praha.

10.7.2012

Fotbalisté juniorky Viktorie Plzeň remizovali v prvním utkání v rámci letní přípravy na hřišti v Tlučné s pražskou Spartou 1:1. Na snímku si kryje míč před dotírajícím soupeřem plzeňský Martin Hoffmann . V těchto dnech jsou plzeňští mladíci na soustředěníFoto: FCV/Jaromír Pech

Zápas, který nabídl nadstandardní podívanou a nechyběly v něm pohledné fotbalové akce, skončil remízou 1:1.

Po krátkém úvodním oťukávání převzali iniciativu plzeňští hráči, ale byl to soupeř, který poprvé skóroval. Ve 25. minutě překonal brankáře Západočechů Brycha sparťanský Karafiát.

O šest minut později bylo vyrovnáno. Po kombinační akci, kterou založil Hamerník s Černým, zakončoval přesně Krmenčík a stavem 1:1 skončil i první poločas.

„Zápas snesl přísné měřítko. Sešly se týmy, které preferují ofenzivní fotbal, a tak si myslím, že se měli diváci na co dívat. Hrál se skutečně nadstandardní fotbal zásluhou obou mužstev," popisoval zápas asistent trenéra plzeňského týmu Martin Lepeška.

V úvodu druhé půle mohl znovu skórovat Krmenčík, ale hostující obránci stačili na poslední chvíli jeho střelu zblokovat. Stejně tak vyzněl i pokus Kyndla v 56. minutě.

S chutí hrající Krmenčík měl další příležitost na kopačkách v 60. minutě, ale mířil vedle. Branku nepřinesla ani 81. minuta, kdy Petráček v ideální pozici volil místo střely přihrávku na Lukeše.

„Dnes můžeme být spokojeni jak s výkonem, tak i úrovní utkání. Nechyběl důraz, kombinační akce a řada příležitostí," liboval si Lepeška.

Včera zamířila juniorka plzeňské Viktorie na soustředění do Žinkov, kde sehraje v sobotu dopoledne další přípravný zápas a poté odcestuje zpět do Plzně.

Viktoria Plzeň jun. – Sparta Praha jun. 1:1 (1:1). Branky: 30. Krmenčík – 25. Karafiát.

Viktoria: Brych (46. Turek) – Košťálek, Libotovský (60. Vaníček), Růžička, Beránek (46. Krčál) – Kyndl, Hamerník, Hoffmann – Petráček (46. Lukeš), Černý (60. Petráček), Krmenčík. Trenéři: Skála, Lepeška.

10.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

Do auta plného lidí najel traktor, ve voze cestovaly i děti

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Vášnivý kozel se otíral o kolemjdoucí

Plzeň - Zvíře zatoužilo po páření, a tak uniklo ze zajištěného dvorku na ulici.

Dívka odešla na nákup. Domů se už nevrátila

Rybnice - Pohřešovaná sedmnáctiletá dívka by se mohla pohybovat ve společnosti jednoho nebo dvou mužů ve věku 20 - 25 let.