Oba týmy nastoupily s několika hráči prvoligového áčka. Jablonecký dres oblékli například brankář Špit, Homola, Vukovič, Plzeňané nastoupili s Limberským, Varadim či Tatanašvilim.

Každé z mužstev mělo v prvním poločase po jedné velké šanci. V 17. minutě trefil břevno jablonecké branky plzeňský útočník Antonín Presl. Stejný kousek se povedl ve 36. minutě na druhé straně jabloneckému Pavlu Patkovi.

Domácí šli do vedení v 79. minutě Černým a stejný hráč přidal v posledních vteřinách zápasu druhý gól, když před brankou domácích byl i plzeňský gólman Houdek. Jablonečtí, hrající o záchranu ve třetí nejvyšší soutěži, rohový kop odvrátili a Černý po sólu skóroval.

„Prvních dvacet minut patřilo nám, ale potom se prosazoval důraznější soupeř. Z našich hráčů snesou přísnější měřítko jen brankář Houdek a útočník Varadi,“ komentoval duel trenér juniorky Viktorie Milan Matejka.

FK Jablonec 97 B – FC Viktoria Plzeň B 2:0 (0:0). Branky: 79. a 90. Černý. Rozhodčí: Slavíček – Z. Novotný, Haleš. ŽK: 1:3.

Plzeň B: Houdek – Diviš (74. Puchmertl), Bauer, Polák, Mandous – Leitl (57. Bárta), Varadi, Limberský, Dvořák – Presl, Tatanašvili (84. Herák).