Juniorka vedení neudržela

Plzeň – Vedli sice už od páté minuty brankou ligisty Jakuba Hory, domů ale fotbalisté Viktorie Plzeň nepřivezli z Mladé Boleslavi ani bod.

11.9.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Vedení neudrželi a v utkání juniorské ligy v pondělí podlehli Středočechům na jejich trávníku 1:2.

Utkání se vyvíjelo pro Plzeň dobře, v páté minutě po narážečce se Štípkem překonal Hora brankáře Millera. Plzeň pak ale neproměnila několik dalších šancí a ve druhé půli za to pykala. Soupeři po individuálních chybách hráčů Plzně Chocholouška a Hrubého otočili výsledek.

„Měli jsme na to, abychom si odvezli všechny body. Za stavu 1:0 bylo jen otázkou času, kdy dáme prakticky odevzdanému soupeři druhou branku. Svojí nedisciplinovaností jsme si ale zápas sami prohráli," zlobil se na své svěřence asistent trenéra juniorky Viktorie Martin Lepeška.

FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 2:1 (0:1). Branky: 53. Bulut, 60. Láncz – 5. Hora. ŽK: 4:3. Rozhodčí: Kovařík. Diváci: 144.

Viktoria: Brych – Hrubý, Chocholoušek, Růžička, Košťálek – Libotovský, Hora, Hoffmann – Petráček (56. Dvořák), Černý (73. Lukeš), Štípek. Trenéři: Skála, Lepeška.

11.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Motorkář srazil dítě z kola. Řidička zase chodce na přechodu

Chotíkovská šlápota a chotíkovský jarmark
7

Chotíkovští opět pomáhali zdravotně postiženému Tadeášovi

Viktoria vyhrála, na obhajobu titulu však tři body nestačily

Plzeň - Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili Jihlavu 2:0, mistrovský titul ale bere Slavia Praha, která zdolala Brno 4:0. Viktoria tak nepřidala třetí zlato za sebou a sezonu 2016/2017 zakončila na druhém místě.

Starý Plzenec hledá cestu k náměstí bez dopravy

Starý Plzenec – Město zpracovává nový územní plán i kvůli autům.

Novinka od Nesbóa i rozsáhlá publikace o českém designu

Plzeň – Jo Nesbó patří k nejpilnějším autorům a čtenářský zájem o jeho dílo nepolevuje. Knihovna města Plzně právě do svého fondu zařadila novinku tohoto norského spisovatele – další, tentokrát už 11. příběh detektiva Harryho Holea.

Laureátské večery v Moving Station

Plzeň – Laureátské večery, na nichž se představují vítězové jarních krajských přehlídek amatérského divadla, kteří postoupili do národních finálových kol, pokračují v neděli 28. a v úterý 30. května v Moving Station na Jižním Předměstí.