Písek – Domažlice 2:4

Úvod utkání lépe vyšel hostům, kteří rychle vedli o dvě branky. V 17. minutě se prosadil Hrdlička a domácí Kalášek si záhy vstřelil vlastní gól.

Písek ještě do poločasu stihl snížit. Na 1:2 upravil Nohava.

V 70. minutě svoji druhou branku přidal domažlický Hrdlička, ale za domácí o pět minut později reagoval brankou rovněž dvougólový Nohava.

V 80. minutě dokonce padly dvě červené karty. Po druhé žluté šel ven písecký Zušťák, přímou červenou viděl domažlický Martin Hrubý.

V 86. minutě ještě jednu branku přidal Petr Došlý a Jiskra tak v Písku vyhrála 4:2.

Poločas: 1:2. Branky: 27., 75. Nohava – 17., 70. Hrdlička, 19. Kalášek (vlastní), 86. Došlý. ŽK: 2:0. ČK: 1:1 (Zušťák – Hrubý). Rozhodčí: Martínek – Rais, Hanousek.

Domažlice: Švihořík – Hrubý, Javorský, Bauer, Beránek – Leitl, Mužík, Hamerník, Došlý – Tafat, Hrdlička.

Ostatní zápasy 17. kola ČFL: Union 2013 – Čáslav 2:0 (2:0, 2. Faitl, 25. Janda), Převýšov – Chrudim 1:1 (0:1, PK: 5:3, 86. Urbanec – 4. Kopecký z PK), Meteor Praha – Jirny 1:2 (1:1, 2. Minarčik – 5. Pokorný, 88. Šulc), Louňovice – Vltavín 3:1 (1:1, 22. Štancl, 46. Vondráček, 73. Balšánek – 38. Valíček z PK), Bohemians Praha – Králův Dvůr 1:0 (0:0, 86. Boček), Vyšehrad – Zápy 2:1 (0:0, 50. Macháček z PK, 80. Kalaš – 84. Kalivoda z PK), Chomutov – Admira Praha 1:1 (0:0, PK: 3:2, 57. Hyneš – 82. Paprčiak), Štěchovice – Benešov (hraje se 10. září).