Jiskra proti Chrudimi urvala dva body

Domažlice – V 28. kole České fotbalové ligy porazily Domažlice doma tým z Chrudimi až na penalty.

18.5.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Domažlice – Chrudim 2:2

Jiskru poslal do vedení už v 5. minutě Petr Došlý. Po přestávce ale hostující Kopecký a Řezníček skóre otočili. Chodové srovnali v 90. minutě díky Leitlovi a v penaltovém rozstřelu urvali i druhý bod.

PK: 4:2. Poločas: 1:0. Branky: 5. Došlý, 90. Leitl, rozhodující penalta: Bauer. – 61. Kopecký, 66. Řezníček. ŽK: 0:3. ČK: 0:0. Rozhodčí: Benedikt. Diváci: 200.

Domažlice: Ticháček – Hrubý (82. Javorský), Tůma, Chocholoušek, Bárta (46. Beránek) – Vojtko (46. Hošek), Braun, Mužík, Špírek (66. Leitl) – Roubal (83. Bauer), Došlý.

Ostatní výsledky 28. kola: Chomutov – Bohemians 0:0 (4:5 PK), Kr. Dvůr – Jirny 0:0 (3:4 PK), Admira – Převýšov 0:4 (0:4, 4., 33. Sedláček, 21., 44. Urbanec), Vyšehrad – Písek 2:0 (2:0, 22., 38. Kratochvíl), Čáslav – Vltavín 2:1 (0:1, 54. Fikejz, 71. Vacek – 16. Jurdík), Zápy – Union 3:1 (3:0, 15. Duben, 38. Kalivoda, 44. Jelínek – 80. Macháček), Benešov – Meteor 3:0 (2:0, 32. Dergachev, 38. Juroška, 57. Čapek), Štěchovice – Louňovice 4:0 (1:0, 11. Novák, 50. Baubín, 77. Müller, 90. Jiroušek).

Jan Kašpar

Autor: Redakce

18.5.2015 VSTUP DO DISKUSE

Obec zrekonstruovala někdejší budovu základní školy v Letkově  a předělala ji na mateřinku.

Nová školka otevře v Letkově i Plzni

Trénink FC Viktoria na Kypru

Vedro, dusno a zápas podzimu. Plzeň se chystá na Larnaku

Autogram? Foto? Sportmanie láká hvězdy

Plzeň - Ve čtvrtek můžete za Plazou potkat Martina Straku, Pavla Horvátha i Michaela Krmenčíka.

Larnaka – Z Plzně si Larnaka přivezla porážku 1:3, ale na sebevědomí to jejímu trenérovi nic neubralo.