Klatovy – Horažďovice 0:3

Naušova trefa do šatny nasměrovala hosty k cenné výhře v derby.

„Nedáváme góly, soupeř nás za to potrestal," glosoval porážku sekretář Klatov Václav Kopřiva.

Poločas: 0:1. Branky: 45. Nauš, 48. M. Forman, 78. Mičkal z PK. Nejlepší hráči: Mésezáros – Pintíř. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:2. Diváci: 160.

Klatovy: Lorenc – Rendl, Štengl, Cihlář, D. Matějka (80. Skala), Brož (54. Šinál), Janda, Mészáros, Páleník (54. Šmejkal), Sýkora, Kadlec. Trenér: Jakš.

Horažďovice: Janda – Pintíř, Šafanda, Janouškovec, Vachuška (70. Mičkal), Stulík, Jůda, Sova, Kotrba, Nauš, M. Forman (73. Greger). Trenér: Melka starší.

Bolevec – Nepomuk 1:0

V souboji nováčků rozhodl bleskový nástup domácích, kteří podruhé v řadě neinkasovali.

„V úvodu se nám podařil drtivý nápor, ze kterého jsme i skórovali," zhodnotil duel sekretář domácích Jan Thomayer.

Poločas: 1:0. Branka: 2. Bublík. Nejlepší hráči: Bublík – M. Švec. Rozhodčí: Bína. ŽK: 3:2. Diváci: 100.

Bolevec: Kerner – Kučera, Humpál, Fryček (67. Greif), Dytrt (86. Šilhánek), Bublík, Thomayer, Hibler (74. Klečka), Šanoba, Šnaider, Zítek (82. Pelnář). Trenér: Votípka.

Nepomuk: Baroch – Ticháček, M. Viktora, J. Švec, Voráček (52. J. Vosyka), M. Švec, Zajíc, Rous, Kozák, V. Švec (85. Kalabza), Baran. Hrající trenér: J. Viktora.

Vejprnice – Stod 3:0

Vejprnice plují na vítězné vlně, sešívaní mají z posledních čtyř zápasů úctyhodné skóre 11:1.

„Po gólu na 1:0 museli hosté otevřít hru a nám se podařilo přidat další branky," zhodnotil duel sekretář Vejprnic Milan Radimák.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Lhotka, 55. Šámal, 66. Grätsch. Nejlepší hráči: Šámal – Kaas. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Kristl (72. Ufrémund), Černý, Šámal, Hora, Lhotka (70. Mrázek), Grätsch (82. Rozboud), Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Stod: Pochobradský – Höffler (73. Vlk), Hamerník, Karlíček, Zelený, Kaas, Jelínek, Valachovič, Brichcín, Lihm (56. Lukášek), Vítek. Trenér: Honal.

Horní Bříza – Příkosice 4:3

Fotbalistům Příkosic se lepí smůla na kopačky, hosté ztratili slibně rozehraný duel v hodině dvanácté.

„Zápas rozhodl po samostatném úniku Michal Chocholatý," popsal vítěznou situaci člen výboru Horní Břízy Milan Zavadil.

Poločas: 2:3. Branky: 19. Šimice, 25. Frána, 74. Paukner, 90. M. Chocholatý – 8. a 26. Prchlík, 45. Papáček. Nejlepší hráči: Frána – Votípka. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 120.

Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Sedlecký (81. M. Zavadil), Rous (46. Škarda), Netáhlo, Paukner, M. Chocholatý, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn, Tran. Trenér: Michálek.

Příkosice: Protivínský – Hodaň (89. Marek), Papáček, Pražák, Komanec, Prchlík, Votípka (55. Jandoš – 81. Spěváček), Lisý, Kohout, Burket, Bendl. Hrající trenér: Pleticha.

Chotíkov – Přeštice 5:0

Rozjetý Chotíkov sfoukl soupeři vítr z plachet v rozmezí deseti minut. „První půle byla podle našich představ, v té druhé jsme ubrali," prohlásil asistent kouče Chotíkova Jaroslav Kluska starší.

Poločas: 4:0. Branky: 25. M. Míka, 27. Šulan, 29. D. Míka, 35. Puchmertl, 81. Hartl. Nejlepší hráči: Hartl – Duchek. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:3. Diváci: 80.

Chotíkov: Krásl – Herák (74. Knapp), Kluska, Scheinherr, Puchmertl, Mar. Prais, M. Míka, Hartl, Pechler (66. Zedník), Šulan (55. Lopata), D. Míka. Trenér: Urbánek.

Přeštice: Hodan – Hrdlička, Uzlík, M. Bešta (46. Zdeněk), Bouc, Zoubek, Trdlička (85. Gruszka), Duchek, Lambor (46. Turek), Vacík (85. Klokan), P. Bešta. Trenér: Kraus.

Rapid – Domažlice B 2:1

Rapid zlomil odpor soupeře po přestávce.

„Za výkon ve druhé půli jsme si výhru zasloužili," mínil asistent kouče domácích Radek Černický.

Poločas: 0:1. Branky: 50. Čupalka, 73. Švejda – 8. Kohout. Nejlepší hráči: Čupalka – Kohout. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 0:3. Diváci: 70.

Rapid: Beke – Netrh, Šimsa, Buček, Brabec, Hucl (89. Nový), Švejda (90. Fleissig), Čupalka, Harmady, Pubrle (61. Žák), Peroutka (75. Morávek). Trenér: Mysliveček.

Domažlice B: Bratanič – Kalný, Kohout, Buršík (77. Dufek), Waldmann, Tumpach, Vísner, Strož, Ferra, Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.

Holýšov – Koloveč 1:3

Domácí lídrovi soutěže statečně vzdorovali, ale neuhlídali fantoma Tomáše Doška.

„V první půli jsme dvakrát trefili břevno a měli dvě další slušné šance, Koloveč skórovala dvakrát ze dvou střel," litoval sekretář Holýšova Petr Třeštík.

Poločas: 0:2. Branky: 90. Lukáš – 18. a 42. T. Došek, 51. Šperl. Nejlepší hráči: Jeniš – T. Došek. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:2. Diváci: 400.

Holýšov: Míčka – Tyr, Baxa, Levička, Trhlík (77. Kraus), Vrba (25. Dostálík), Majlát, Schamberger (80. Chvojka), Panuška, Jeniš, Lukáš. Trenér: Bárta.

Koloveč: P. Fillinger – Bukovský (77. Gabriel), Milota, L. Došek, Tesař, Černohorský (86. Lucák), Šimr, Šperl, Pavlík (64. Rejthar), Kadlec, T. Došek. Trenér: Hirschl.

Rokycany B – Luby 2:0

V Rokycanech si domácí příznivci zakřičeli gól až v závěru.

„Utrápený, těžkopádný výkon, soupeř dobře bránil a vyrážel do nepříjemných kontrů. Myslím si však, že jsme byli lepším týmem," nechal se slyšet kouč vítězů Pavel Hudeček.

Poločas: 0:0. Branky: 72. Abrt, 88. A. Vrba. Nejlepší hráči: Abrt – Voráček. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 80.

Rokycany B: M. Vrba – Jícha (63. Černý), Abrt, Bron (63. Aubrecht), Kořínek, Blecha, Tobrman, Klír, Kroc (80. Vaščák), Procházka, A. Vrba. Trenér: Hudeček.

Luby: Kalaš – Voráč (71. Sydorenko), K. Křížek, Sýkora, Koželuh, Švátora, Šnour,Voráček (67. Havlovic), Šůs, Turner, Pelouch. Trenér: Bečka.