Brňanky vstoupily do zápasu lépe a po deseti minutách hry se ujaly vedení. Plzeň mohla vyrovnat v 36. minutě Majíčkovou, která obešla i brankářku, ale její střelu z brankové čáry vykopla domácí hráčka. Trest přišel ve 45. minutě, kdy Brno po rohovém kopu vstřelilo druhý gól.

Ve druhé půli měly Plzeňanky navrch a nejdříve snížili Bohmannovou a v 78. minutě po krátkém pobytu na hřišti vyrovnala Blanka Beštová. „První půle byla z naší strany špatná, ve druhé holky bojovaly a zaslouženě vyrovnaly,“ uvedl kouč Viktorie Josef Dobrý.

1. FC Brno – FC Viktoria Plzeň 2:2 (2:0). Branky Plzně: 68. Bohmannová, 78. B. Beštová. Viktoria: V. Ranglová – Bohmannová, Černá, Hanžlová – Mikysková, Valečková, Ostrochovská (62. Hessová), Podroužková – Markelová, Majíčková (62. Jungová), Šuhajdová (B. Beštová).