Plzeň se po vlažném začátku postupně rozehrála a tři minuty před přestávkou šla do vedení brankou Varadiho.

Sedm minut po přestávce se podařilo Mostu vyrovnat, ale v 73. minutě se dva metry před šestnáctkou šikovně uvolnil Limberský a umístěnou střelou k tyči poslal Viktorii znovu do vedení.

Radost z vítězství Plzeňanům překazili Severočeši vyrovnávací brankou sedm minut před koncem zápasu.

Ve čtvrtek ráno odjíždějí fotbalisté Viktorie Plzeň na herní soustředění do Rakouska, kde sehrají čtyři přípravná utkání s kvalitními soupeři.

Ve druhém utkání dvojzápasu podlehla rezerva Viktorie týmu Mostu II těsně 1:2. Severočeši vyhráli poločas 2:0, za juniorku Viktorie snižoval pět minut před koncem Leitl. Mužstvo Viktorie bylo převážně tvořeno fotbalisty, kteří vuplynulé sezoně získali dorostenecký titul mistrů republiky.

„V úvodu poločasu jsme měli naši mladí hráči ze zkušenějšího soupeře respekt, ale postupně se ho zbavovali a vytvořili si několik slibných gólových šancí. Na úvod sezony to byl solidní výkon,“ komentoval vystoupení svých svěřenců trenér Viktorie Karel Krejčí.

Most – FC Viktoria Plzeň 2:2 (0:1). Branky Plzně: 42. Varadi, 73. Limberský.

Viktoria – 1. poločas: Ticháček – Šmejkal, Rada, Navrátil, Smola – Süsser – Rezek, Rodrigues, Šiml, Róth – Varadi.

2. poločas: Houdek – Vaculík, Hochmeister, Knakal, Limberský – Petržela, Trapp, Horváth, Vrzal – Mlika, Tatanašvili.

Most II – Viktoria Plzeň B 2:1 (2:0). Branka Plzně: 85. Leitl.

Viktoria B: Frei (46. Protivínský) – Blažek, Nový, Bauer, Mandous – Mudra (66. Bešta), Staněk (66. Lisý), Šiml (46. Hemzáček), Bárta (46. Aubrecht) – Leitl, Puchmertl.