Tachov – Klatovy 3:0

Hosté v první půli drželi dlouhou dobu krok s vedoucím týmem divize. Tachov se ale nakonec přece jen prosadil zásluhou Viterny, který dobře trefil odražený balon. Po pauze domácí fotbalisté potvrzovali svoji kvalitu a diktovali tempo hry. Tachovští si ze své převahy vypracovali velké množství šancí, z nichž ale proměnili jen dvě.
Poločas: 1:0. Branky: 32. Viterna, 65. Sadílek, 80. Dvořák. Rozhodčí: Paták. ŽK: 2:1. Diváci: 198.
Tachov: Houdek – Habart, Král, Knakal, Viterna – Bezděk (68. Stružka), P. Šácha (81. Tušl), Sadílek, Hudec (68. Folejtar) – Kovařík, Dvořák (84. Jedlička). Trenér: Zdeněk Michálek.
Klatovy: Rojík – Lukeš, Janda, Mészáros, Veselka (10. Procházka) – Sýkora, György, Jůda, Kadlec (78. Vítovec) – Krejčí, Krásný (64. Brož). Trenér: Jiří Jakš.

Čížová – Sušice 5:1
Sušičtí dlouhou dobu hráli se svým soupeřem vyrovnanou partii. Dokonce se jim podařilo po dorážce Králíka dostat ve druhé půli do vedení. Následně ale hosté kupili jednu chybu za druhou a zcela se sesypali. Čížová tak během chvíle sestřelila Sušici pěti góly a mohla se tak radovat z vítězství.
Poločas: 0:0. Branky: 71.,73., 85.a 86. Rosůlek, 88. Moravec – 52. Králík. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 2:0. Diváci: 150.
Sušice: Jarolím – Kysilka, Matějka, Kodýdek, Fuchs (85. Melka) – Králík (55. Krejčí), Skála, Hrach, Linhart – Varga (69. Jech), Vrhel. Trenér: Jaroslav Voříšek.

Senco – Č. Krumlov 3:1
Doubravka začala zápas velmi aktivně. Róth sice první velkou příležitost neproměnil, ale při druhé úspěšně složil reparát. Hostující Rosůlek ale z rychlého brejku brzy vyrovnal. Nicméně doubravecký Petrželka brzy poté nádhernou ranou poslal svůj tým zpátky do vedení. Český Krumlov se snažil po pauze opět docílit vyrovnání, ale domácí velmi dobře bránili a soupeře do konce utkání prakticky k ničemu nepustili.
Poločas: 2:1. Branky: 25. a 88. Petrželka, 18. Róth – 20. Rosůlek. Rozhodčí: Brda. ŽK: 3:3. Diváci: 120.
Doubravka: Bouzek – Sýs, Novák, Vonášek, Chvojka – Petrželka (90. Hlavsa), Krejčí (76. Švec), Tříska (62. Brabec), Vyleta (80. Ungr) – Róth (89. Fiala), Hošťálek. Trenér: Pavel Vaigl.

Rokycany – Cheb 0:2
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém si obě dvě mužstva vytvořila několik slibných šancí, znatelně ovlivnilo vyloučení domácího obránce Procházky v 65. minutě duelu. Fotbalisté Chebu přesilovku bleskově využili zásluhou Fidlera. Hned poté se navíc z rychlého brejku prosadil Hibler a utkání tak bylo během chvíle rozhodnuto.
„Je to pro nás určitě ztráta. Mysleli jsme si, že bychom mohli z toho utkání vytěžit více," litoval porážky rokycanský trenér Pavel Aubrecht.
Poločas: 0:0. Branky: 70. Fidler, 75. Hibler. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 0:0. ČK: 1:0. Diváci: 250.
Rokycany: Vild – Krčál, Vaníček, Procházka, Spěváček – Rusňák (88. Cibulka), Hereit, Černý (88. Heller), L. Aubrecht, P. Aubrecht (76. Tobiáš) – Like (76. Mašek). Trenér: Pavel Aubrecht.

Ostatní výsledky 4. kola divize: Aritma Praha – Karlovy Vary 1:2 (0:1, 86. F. Diviš – 19. vl. Doupovec, 48. Plechatý), Zličín – Milevsko 6:0 (1:0, Žák a Vrkoč po 2, T. Březina, F. Březina), Hořovicko – Roudné 2:1 (1:1, 14. Šebek, 81. Štěpnička – 35. Jasanský), Mariánské Lázně – Táborsko B 0:3 (0:2, 4., 37. a 62. Stuchlík).