SK ZČE Plzeň – H. Týn 2:0

Byl to průměrný nervózní zápas. „Pouze druhý gól padl po pěkné akci, kterou zakončil Beránek,“ uvedl sekretář SK ZČE Plzeň Jiří Kural.

Poločas: 1:0. Branky: 44. Houdek, 74. Beránek. Nejlepší hráči: Pata – Svoboda. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 2:3. Diváci: 150.

SK ZČE: Řezáč – Chocholatý (84.Wild), Pata, Fuja, Vít, Vohrna, M. Kraus, Bednář, Mašek (83.T. Kraus), Houdek (70.Škarda), Beránek (90.Rout). Trenér: P. Kural.

Horš. Týn: Mleziva – Butnaru, Mašek, Žáček, Štverák, Šimáček, Brynda, Chaloupka, Svoboda (68. Falout), Šinál (46. Sova), Pazderník (63. Blatský). Trenér: K. Krejčí.

Chotíkov – Klatovy 0:4

Domácí měli problémy se sestavou. „Musel nastoupit i exligista Purkart. Hosté hráli bojovně a využili všechny šance,“ uvedl vedoucí Chotíkova Jaroslav Kluska.

Poločas: 0:2. Branky: 18. Ulrych, 34. Sýkora, 52. Matějka, 90. Hanzlík. Nejlepší hráč Klatov: Hanzlík. Rozh.: Hodek. ŽK: 2:1. Div.: 90.

Chotíkov: Böhm – Janeček (68. Karlíček), Šulan, Fikar, Sulák, Purkart, Kožíšek, Filip (78. Lopata), Břicháček, Belán (79. Mokrouš), Gruber (58. Hauer). Trenér: L. Filip.

Klatovy: Herman – Janda, Ulrych, Meszáros, Veselka, Skala (75.Votípka), Šlechta, T. Matějka, J. Matějka (84. Homolka), Hanzlík, Sýkora (57. Dytrt). Trenér: L. Vašica.

Přeštice – Horažďovice 2:0

Domácí si proti třetímu týmu tabulky připsali první výhru. „Do přestávky byla hra vyrovnaná, po příchodu ze šaten jsme hráli se soupeřem na jednu bránu. Náš tlak vyvrcholil dvěma góly,“ řekl sekretář vítězů Jiří Kroupa.

Poločas: 0:0. Branky: 85. a 90. Benedikt. Nejlepší hráči: Benedikt - Křivanec. Rozhodčí: Havel. ŽK: 1:2. Diváci: 200.

Přeštice: Růžička – Hrdlička, Uzlík, Mastný (67. Mrázek), Zdeněk, Turek, Jindra, Přibáň, Zoubek, Benedikt (90. Bouc), Trdlička. Hrající trenér: V. Uzlík.

Horažďovice: Kozlík – Jiřík, Křivanec, Greger, Mičkal, Beránek (81. Forman), Stulík, Melka, Jůda, Řiský (46. Janouškovec), Kotrba (74. Nauš). Trenér: M. Čadek.

Horní Bříza – Bolevec 2:2

Duel dvou sousedů v tabulce skončil nerozhodně a rozhodovaly penalty. Nakonec se radovali hosté. „Zahodili jsme spoustu šancí, Bolevec naopak proměnil maximum. I na pokutové kopy měl více štěstí,“ řekl sekretář domácích Stanislav Kapr.

Poločas: 0:0. Penalty: 5:6. Branky: 74. vlastní, 82. J. Paukner - 71. Fryček, 87. Vítek. Nejlepší hráči: Čechura - Körner. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:1. Diváci: 235.

H. Bříza: Mizera - Pöschl, Křížek (M. Hackr), M. Paukner, Zd. Hackr, M. Chocholatý (73. Hlavatý), J. Paukner, Frána (79. Fedorco), Janka, P. Chocholatý, Čechura. Trenér: V. Votípka.

Bolevec: Körner - Fictum, Thomayer (38. Fryček), Humpál, Hřebec, Kohout, Zítek, Nykles (62. Soukup), Bublík, Greif (90. Sedláček), Pelnář. Trenér: P. Nykles.

Rapid – Stod 3:1

Druhý Stod nestačil na sedmý Rapid na jeho hřišti. „Stodu jako by se nechtělo běhat, náš celek měl naopak větší chuť do hry a plno šancí,“ hodnotil místopředseda Rapidu Ondřej Janout.

Poločas: 1:0. Branky: 25. Peroutka, 70. Faist, 72. Bláha – 87. Snášel. Nejlepší hráči: Čupalka – Vlček. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

Rapid: Matějka – Buček, Šimsa, Vejskal (85. Harmady), Netrh, Hucl, Faist, Čupalka, Bláha, Peroutka, Hodaň. Trenér: J. Mysliveček.

Stod: Janča – Vlček, Snášel, Kyklhorn (42. Dlouhý), Kaas, Bouřa, Bachroň (73. Fekl), Dolejší, Šaliga, Fořt, Hösler. Trenér: Š. Hirschl.

Vejprnice – Chrást 1:2

Chrást častěji držel míč, domácí měli více šancí. „Hostům ke konci docházely síly, v 78. Biedermann zblízka nastřelil gólmana,“ sdělil sekretář Vejprnic Milan Radimák.

Poločas: 0:2. Branky: 48. Biedermann – 24. Roubal z p. k., 34. Vágner. Nejl. hráči: Rada – Tyr. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 4:4. Diváci: 320.

Vejprnice: Slováček – Havránek, Grätsch (46. Heller), Rada, Křen, Šámal, Löwy, Puhlovský, Paul (73. Král), Vnuk, Biedermann. Trenér: M. Dejmek.

Chrást: Bláha – D. Král, Haidlmayer, Tyr, Šimr (83. O. Král), Vágner (78. Kučera), Komárek (58. Staněk), Křen, Sadílek, Bulín (16. Karbusický), Roubal. Trenér: J. Diepold.

Holýšov – Stříbro 3:2

„Do půle jsme hráli slabě. Po bouřce v kabině se tým zlepšil, otočil výsledek a ještě zahodil další šance,“ pravil sekretář Holýšova Petr Třeštík.

Poločas: 0:1. Branky: 47. Manowetz, 50. Procházka, 54. Vrba – 8. Malý, Á89. bel. Nejl. hráči: Beneš – Malý. Rozhodčí: Košan. ŽK: 2:2. ČK: 90. Cipra (S). Diváků: 200.

Holýšov: Čermák – Levička, Trhlík, Vrba, Hrádek (46. Dostálík), Manowetz (82. Liebel), Majlát, Lucák, Procházka, Beneš (90. Smeták), Lukáš. Trenér: J. Multrus.

Stříbro: Cipra – Zaoral, Hřebík, Hruška (55. Vraštil), Jareš, Ábel (90. Lacman), Malý, Šaman, Florus, Průša (71. Ichnatolya), Dyk. Trenér: J. Lorenc.

Příkosice – Doubravka 1:2

V pátečním duelu uspěla Doubravka na hřišti Příkosic. „Hosté měli větší štěstí, dali oba góly po chybách naší obrany,“ uvedl vedoucí mužstva Příkosic Václav Moulis. Čechie snižovala ze standardky, hlavou se trefil Lisý.

Poločas: 0:2. Branky: 85. Lisý - 34. Milota, 39. Herák. Nejl. hráči: Fiala – Milota. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:2. Diváci: 200.

Příkosice: Vaník – Prchlík, Stych, Papáček, Pražák (59. Krajdl), Komanec, Nový (59. Jandoš), Fiala, Krystl (59. Hrubý), Lisý, Kohut (84. Votípka). Trenér: R. Vodrážka.

Doubravka: Kunc – Řezáč (71. Pondělík), Krejčí, Milota, Vaigl, Parlásek, Sýkora, Novák, Duchek (46. Korecký), Šperl, Herák. Hrající trenér: P. Vaigl.