Doubravka – ZČE Plzeň 3:1

Domácí měli od začátku zápasu více ze hry, ale paradoxně první branku vstřelili Petřínští. Rychlý brejk hostů zakončil přesnou střelou Hrádek. Senco ale velmi rychle vyrovnalo a následně těsně před poločasem se po rohovém kopu dostalo do vedení. Vítězství domácích zpečetil v 85. minutě znovu po rohovém kopu Róth.

Poločas: 2:1. Branky: 25. a 89. Róth, 45. Kubice – 23. Hrádek. Rozhodčí: Trska. ŽK: 1:2. Diváci: 150.

Doubravka: Bouzek – Kubice, Novák, Krejčí, Chvojka (75. Řezáč), Vaigl, Petrželka (75. Vojtko), Vonášek (81. Kuťák), Filipec (86. Panuška), Švec Róth. Trenér: Roman Vyleta.

ZČE Plzeň: Pfleger – Chocholatý (80. Škarda), Macht, Vít, Will, Hrádek, Bednář, Svoboda (86. Peterka), Vohrna (80. Kropáček), Meszáros. Trenér: Petr Kural.

Rokycany – Táborsko B 3:0

Domácí přečkali úvodní nápor soupeře, posíleného o několik hráčů druholigového áčka, a sami po půl hodině udeřili. Heller napřáhl z pětadvaceti metrů a vymetl šibenici branky hostů. Po přestávce Rokycany přidaly další branky. Nejdříve Pavel Aubrecht narazil míč svému bratru Lukášovi, který mezi nohama prostřelil brankáře soupeře. Třetí gól domácích dal Pavel Aubrecht po pěkné přihrávce od Vaščáka.

Poločas: 1:0. Branky: 38. Heller, 53. L. Aubrecht, 77. P.Aubrecht. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 3:0. Diváci: 250.

Rokycany: Vild – Vaníček, Čihák, Žáček (82. Kroc), Špit, Hereit, Cibulka (75. Černý), L. Aubrecht, P. Aubrecht, Heller (89. Hlavsa), Vaščák (89. Spěváček. Trenér: Pavel Aubrecht.

Hořovicko – Tachov 1:0

Domácí se ujali vedení hned po čtvrthodině hry. Štich napřáhl z velké dálky a poslal míč přesně do horního rohu branky. Tachov si vypracoval následně několik velkých příležitostí na vyrovnání, ale Malý, Tušl ani Kovařík domácího brankáře nepřekonali.

Poločas: 1:0. Branky: 16. Štich. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 2:1. Diváci: 150.

Tachov: Hinterholzinger – Habart, Král, Tušl, Ruda (59. Dvořák), Stružka (82. Žemlička), Sadílek, P. Šácha, Forejtar, Malý, Kovařík. Trenér: Zdeněk Bečka.

Sušice – Písek 2:4

Utkání to bylo od začátku velmi vyrovnané. Do vedení se ale dostal po dvou velkých chybách domácí obrany Písek zásluhou Zušťáka. Sušice následně měla několik šancí, ale hosté si vítězství již pohlídali.

Poločas: 1:2. Branky: 17. Szedmák, 89. Kočí – 5. a 13. Zušťák, 84. Voráček, 90+1. ChytrýRozhodčí: Machýček. ŽK: 2:3. Diváci: 500.

Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Jech, Melka, Hrach, Budil (67. Matějka), Králík (80. Fuchs), Szedmák (80. Skála), Vrhel, Kočí. Trenér: Jan Staněk.

Ostatní výsledky: Zličín – Český Krumlov 0:4 (0:2,13 a 31. J. Rosůlek, 51. Svoboda, 85. Babouček), Čížová – Benešov 2:2 (0:0, 65. Kučera, 86. Podkul – 55. z PK a 75. z PK Žák). Nová Ves – Cheb 3:0 (1:0, 71. a 73. Jakub Kokštejn, 37. Krupa), J. Hradec – Milevsko 0:0 (0:0).