Ve dvanáctém kole se vytáhli i fotbalisté Staňkova. Dokázali zvítězit v Přešticích a bodově se dotáhli v tabulce na předposlední Nýřany. Ty podlehly doma Rapidu Plzeň 2:3. Zkušený celek z Plzně rozhodl o své výhře už v prvním poločase, který vyhrál 3:0. Domácí po přestávce mocně dotahovali, snížili na rozdíl jediného gólu, ale na remízu už nedosáhli.

Cenné body získali na domácím hřišti fotbalisté SK ZČE Plzeň. Jediný gól utkání vstřelil ve druhém poločase z pokutového kopu domácí kanonýr Radek Votýpka. Domácí v závěru utkání podržel brankář Řezáč, který chytil dvě vyložené šance soupeře.

Tři body si připsaly v domácím prostředí i Rokycany, které zdolaly Manětín 2:1.

Zbývající zápasy dvanáctého kola krajského přeboru jsou na programu v neděli.

Výsledky 12. kola krajského přeboru: Chanovice – Chrást 1:0 (branka: 63. Hnídek), SK ZČE Plzeň – Horažďovice 1:0 (56. Votípka z PK), Přeštice – Staňkov 1:2 (89. Cápal – 45. Poslední, 72. Trhlík), Rokycany – Manětín 2:1 (20. Kohout, 72. Tobrman – 75. Dobrý, Nýřany – Rapid Plzeň 2:3 (54. vlastní, 84. Štýs – 18. Fajst, 38. Lambor, 40. Novák. Nedělní program: Koloveč – Město Touškov, Holýšov – Bolevec, Zbůch – Doubravka (vše ve 14.30 hodin).