Fotbal v okresních přeborech sužovalo počasí

Plzeňsko – Rovnou několik zápasů fotbalových okresních přeborů bylo odloženo kvůli nepřízni počasí, přesto přichystalo 4. kolo řadu zajímavých duelů.

15.9.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Na jihu potvrdily roli vedoucího týmu tabulky Žinkovy, když zvítězily 2:0 na půdě předposledních Lužan.

V Kasejovicích zase diváci byli svědkem hattricku, o který se postaral střelec Škyrta, a zajistil tak výhru 3:0.

Další hattrick kola byl k vidění ve Střížovicích, kde se představily týmy z dolní poloviny tabulky. Postaral se o něj kanonýr Volf, a značnou měrou tak přispěl k vítězství domácích 5:2.

V severoplzeňském přeboru se na první místo vyšvihla Třemošná, která vyhrála na hřišti Mladotic 3:1.

Hosté šli za vítězstvím přesvědčivě od samého začátku a po poločase už vedli rozdílem třídy 3:0. Domácí ve druhé půli dokázali již jen zkorigovat z penalty na konečných 3:1.

Fotbalistům Zbůchu se podařilo zvítězit na horké půdě Heřmanovy Hutě 2:1. Domácí nezačali dobře, v poločase prohrávali 1:2, ale ve druhé půli dokázali Zbůch zatlačit.

Hosté se dostávali do šancí jen sporadicky, ovšem domácí své šance proměnit nedokázali. Hráči Zbůchu tak své poločasové vítězství uhájili a mohli se radovat z výhry.

Hráči Malesic nedopustili překvapení v městském přeboru, vyhráli přesvědčivě 3:0, a hosty bojující za rezervu Chotíkova tak přikovali na poslední místo tabulky.

První tým tabulky, Bukovec, přivezl tři body z Dýšiny za výhru 1:4. Druhý Smíchov doma nezaváhal s nadále tápající Druztovou a zdolal ji přesvědčivě 5:1. Dalším hattrickem víkendu se blýskl domácí Knap.

Výsledky 4. kola – městský přebor: Dýšina – Bukovec 1:4 (Krpejch – Šimr 2, Kellner 2), Malesice – Chotíkov B 3:0 (Hoffmeinster, Otýs, Legát), Litice – Slovan Spoje 1:4 (za hosty Bouřil 2, Rábl, M. Santorius), Union Plzeň – Rapid B 2:3 (za dom. Dirga 2), Zruč B – Lhota B 2:1 (Pokladník, Valenta – Paul), Letná – Černice B 2:0 (Kepka, Svoboda), Smíchov – Druztová 5:1 (Knap 3, Šimánek, Slávik – Hakr).

OP Plzeň-jih: Chotěšov – Radkovice 2:1 (T. Vacek, Hasenhörl – Bultas), Střížovice – Dvorec 5:2 (V. Volf 3, Houdek, Šilhánek za dom.), Kasejovice – Losiná 3:0 (Škyrta 3), Lužany – Žinkovy 0:2 (Pavlíček 2), Předenice – Hradec (odloženo), Letiny – Chlumčany B 0:2 (Benedikt 2), Nepomuk B – Dobřany 1:1 (PK 3:4, za domácí Vokurka).

OP Plzeň-sever: Mladotice – Třemošná 1:3 (za hosty Eisenhammer, Čechura, Rusňák), D. Bělá – Trnová 3:1 (D. Koudela, Bušek, Volf – Mazák), H. Huť – Zbůch 1:2 (Gust – Hrdlička), Blatnice – Ledce 2:2 (PK 1:4, Kachl, Liškutín – Fryč, Gleissner), Kožlany – Bezvěrov 0:1 (Hlavatý), Vejprnice B – Nečtiny, Manětín – Křelovice 2:2 (PK 2:4, D. Barchanski, P. Bulín – J. Musil, Tabáček).

Jan Chudáček

Autor: Redakce

15.9.2014 VSTUP DO DISKUSE

Výstava Rozkulačeno! potrvá v Milínově do konce června.

Výstava připomene perzekuci sedláků

V pondělí 29. května vyjde červnová Kultura

Odcházející trenér Šetlík chtěl titul, nakonec má tři

Plzeň – Během jeho trenérské štace nastala nejúspěšnější éra klubu v jeho historii. Kouč házenkářů Talentu Plzeň Martin Šetlík dovedl své svěřence v posledních čtyřech letech ke třem zlatým medailím a jednomu stříbru.

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.