Z vedoucího tria totiž týmy Sparty a Letné vyšly naprázdno, a tak se na první příčce osamostatnila Dýšina. Ta doma zdolala Bukovec jasně 5:0.

Střelecky se blýskl Tomáš Páník z Rapidu B. Nastřílel všechny góly svého týmu a zařídil tak vítězství nad druhou Spartou.

Hattrick nastřílel Martin Mitas. Jeho Bolevec B doma zdolal 9:2 béčko Vodních staveb. Šest branek, z toho čtyři bolevecké, přitom padlo až v posledních deseti minutách.

SKP Rapid Sport B - Union Sparta Plzeň 4:1

Poločas: 2:1. Branky: 5., 44., 56. a 82. Páník – 38. K. Kučera. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 0:2. Diváků: 30.

Rapid B: Štrunc – Spour, Jiskra, Hubáček, Šťastný (88. Tichák), Novák, Janout, Páník, Hlaváč, Polívka, Častoral.

Sparta: Král – P. Kučera, Chmelík, Koníček, K. Kučera, Linhart, Seidl, Sýkora, Šnajdr (70. Pátek), Hudousek (50. Scimemi), Štěpánek.

Všestav Dýšina - SK Bukovec 5:0

Poločas: 3:0. Branky: 11. vlastní, 30. Mužík, 40. Boháč, 54. Piškule, 75. Soroka. Rozhodčí: Lorenc. ŽK: 0:3. Diváků: 40.

Dýšina: Liška – Mužík (80. Barčuk), Šesták, Totzauer (46. Štrunc), Šedivec (55. Koranda), Gren, Feřstek, Soroka, Boháč (46. Piškule), Stružka, Čechura.

Bukovec: Suchý – L. Zíka, Kučera, Planeta, Šlehofer, Volín, Staněk (41. Beneš), J. Zíka, Babka, Diviš, Sláma.

Slovan Spoje Plzeň - Sokol Město Touškov B 4:1

Poločas: 4:1. Branky: 10. a 29. Mareška, 32. Göttinger, 35. M. Sartorius – 36. Trykar z pen. Rozhodčí: Šebesta. ŽK: 2:2. Diváků: 15.

Slovan: Koulák – Matějka (46. Končel), Mareška, K. Sartorius, Schuster, Cíl, Vričan, Bouřil, Göttinger (73. Otýs), M. Sartorius, Solfronk (50. Kek).

M. Touškov B: Beran – Trykar (46. Šiška), Běl, Zimmerhackl, Fürbacher, Bártík, Čechura, Šandara (70. Havel), Honz, Kumpera, Nosek.

SK ZČE Plzeň B - Sokol Plzeň–Letná 3:1

Poločas: 0:0. Branky: 63. Vávra, 80. Chocholatý, 90. Klečka – 71. Rada. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:2. ČK: 71. Růžička – 80. Rada. Diváků: 40.

SK ZČE B: Jakoubek – Giebel (56. Klečka), Svatoš, Rous, Růžička, Chocholatý, Kraus, Marek, Vávra, Kubík (75. Karadžov), Fleissig (56. Pech).

Letná: Fryš – Žák, Touš, Brejcha (66. Čejka), Tyr, Dobrý (81. Vukovič), Kamínek (80. Geiger), Vaněk, Lehký, Rada, Šolc (46. Vodička).

SSC Bolevec B - VS Plzeň B 9:2

Poločas: 2:0. Branky: 43., 60. a 80. Mitas, 48. a 89. Zelenka, 17. Zítek, 70. Kopecký, 85. Soukup, 88. Sedláček – 86. a 87. Petelík. Rozhodčí: Dolanský. Bez karet. Diváků: 25.

Bolevec B: Šimura – Augusta, Kopecký, Zelenka, Soukup, Sedláček, Stašek, Starý, Pelnář, Mitas, Zítek.

VS Plzeň B: Šoltys – Paum (46. Karas), Gemov, Kolář, Hajšman, Říha, Lochman, Frána, Štolka (40. Bláha), Hasler (46. Brunner), Petelík.

Senco Doubravka B - Prazdroj Plzeň 1:1

Poločas: 1:1. Branky: 26. Vaigl – 34. Hyneš. Rozhodčí: Špiral. ŽK: 1:1. ČK: 90. Tříska, 90. Krýda (oba Prazdroj). Diváků: 30.

Doubravka B: Hasenöhrl – Šváb, Kolář, Hric, Jonáš, Valenta (89. Duchoň), Petrželka (82. Holý), Vaigl (65. Schamberger), Fencl, Kyprý (55. Peikert), Šimr.

Prazdroj: Kolařík – Brejcha, Kratschmer, Bruner, Wais (86. Beriac), Pleticha (81. Popule), Sedláček (73. Hofrajtr), Hyneš, Tříska, Felgr, Krýda.

TJ Plzeň–Litice - SK Starý Plzenec 1:4

Poločas: 0:1. Branky: 57. Hora – 18. a 56. Touš, 70. a 77. Menšík. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 5:3. ČK: 62. Nevečeřal (Lit.). Diváků: 30.

Litice: Vít – Handrejch, Korejčík (54. Knotek ml.), Němec (23. Jeslínek), Hora, Bělohlávek, Hanzlíček, Krejcar, Knotek st., Nevečeřal, Blovský.

St. Plzenec: Ulč – Gubiš, Jíra (80. Mazuch), Dolák, Poustka, Florián, Vonášek, Schejbal, Vyskočil, Hudeček, Touš (63. Menšík).