ZČE Plzeň – Senco 1:1

Kromě první desetiminutovky to byli po celou dobu Petřínští, kteří diktovali tempo hry a vypracovali si velké množství šancí. V zakončení se jim ale vůbec nedařilo a jediné dvě branky zápasu tak padly pouze po proměněných pokutových kopech.

Poločas: 1:0. Branky: 45. z PK Vnuk – 49. z PK Róth. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 2:3. Diváci: 200.

ZČE Plzeň: Tománek – Hejnal, Zoubek, Světlík, Vít – Vohrna, Škarda, Šulc, Bednář – Vnuk, Peterka (78. Šebek). Trenér: Petr Kural.

Doubravka: Turek – Chvojka, Švec, Novák, Vonášek – Petrželka (70. Štěpán), Vyleta, Knakal, Tříska, Filipec (88. Soroka) – Róth (65. Holub). Trenér: Zdeněk Michálek.

Táborsko B – Rokycany 1:1

Hosté se tentokrát předvedli v dobrém světle a se silným Táborskem sehráli velmi vyrovnanou partii, která nakonec skončila dělbou bodů.

„Soupeř měl obrovskou sílu vepředu, kterou jsme ale zvládli s výjimkou konce první půle eliminovat. Se ziskem bodu jsem spokojený, přesto jsme myslím měli po pauze víc šancí na to, abychom rozhodli," hodnotil rokycanský trenér Pavel Aubrecht

Poločas: 1:0. Branky: 43. Vukadinovič – 49. Čihák. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:4. Diváci: 50.

Rokycany: Vild – Vaníček, Čihák, Žáček, Hereit – Hradecký, L. Aubrecht, Procházka, P. Aubrecht (84. Heller) – Krčál (90. Černý), Rusňák (89. Feiferlík). Trenér: Pavel Aubrecht.

Písek – Sušice 5:3

Sušičtí se nezalekli síly Písku, který je druhý v tabulce, a sehráli s ním velmi vyrovnanou partii. Přestřelka ale nakonec skončila pro hosty porážkou. Za předvedený výkon se ale určitě stydět nemusí.

Poločas: 3:3. Branky: 3. a 6. z PK Zušťák, 45. Kubiš, 50. Rosůlek, 59. Zahrádka – 13. Králík, 18. Vrhel, 36. vl. Basaraba. Rozhodčí: Šmakal. ŽK: 1:2. Diváci: 250.

Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Melka, Fuchs (86. Farták) – Králík, Hrubec, Krejčí, Hrach – – Vrhel, Kočí (70. Jech). Trenér: Jan Staněk.

Tachov – Hořovicko 4:1

Domácí fotbalisty uklidnila velmi rychlá úvodní branka. Hořovicko se totiž spoléhalo po celé utkání pouze na hlubokou defenzivu, která ale rozjetý Tachov nezastavila.

Poločas: 0:0. Branky: 5. a 44.Hudec, 25. Kovařík, 83. Stružka – 88. Šmíd. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 0:2. Diváci: 180.

Tachov: Hinterholzinger – Ruda, Král, Tušl, Viterna (83. Dvořák) – Habart (79. Stružka), Šácha, Hudec, Sadílek (87. Ivaschenkov), Folejtar – Kovařík (83. Földeši). Trenér: Z. Slowik.

Ostatní výsledky: Cheb – Nová Ves 0:1 (0:0, 66. Jan Koštejn), Český Krumlov – Zličín 1:1 (1:0, 11. Novák – 60. May). Milevsko – Jindřichův Hradec 0:1 (0:1, 24. Horka), Benešov – Čížová 0:0 (0:0).