Dynamo po dobrém výkonu bralo proti Senku bod

Plzeňský kraj – Fotbalisté Dynama ve 21. kole divize předvedli v zápase proti Senku možná svůj nelepší výkon v celé sezoně. Přesto se nakonec rozešly oba dva plzeňské týmy smírně.

14.4.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

ZČE Plzeň – Senco 1:1

Kromě první desetiminutovky to byli po celou dobu Petřínští, kteří diktovali tempo hry a vypracovali si velké množství šancí. V zakončení se jim ale vůbec nedařilo a jediné dvě branky zápasu tak padly pouze po proměněných pokutových kopech.

Poločas: 1:0. Branky: 45. z PK Vnuk – 49. z PK Róth. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 2:3. Diváci: 200.

ZČE Plzeň: Tománek – Hejnal, Zoubek, Světlík, Vít – Vohrna, Škarda, Šulc, Bednář – Vnuk, Peterka (78. Šebek). Trenér: Petr Kural.

Doubravka: Turek – Chvojka, Švec, Novák, Vonášek – Petrželka (70. Štěpán), Vyleta, Knakal, Tříska, Filipec (88. Soroka) – Róth (65. Holub). Trenér: Zdeněk Michálek.

Táborsko B – Rokycany 1:1

Hosté se tentokrát předvedli v dobrém světle a se silným Táborskem sehráli velmi vyrovnanou partii, která nakonec skončila dělbou bodů.

„Soupeř měl obrovskou sílu vepředu, kterou jsme ale zvládli s výjimkou konce první půle eliminovat. Se ziskem bodu jsem spokojený, přesto jsme myslím měli po pauze víc šancí na to, abychom rozhodli," hodnotil rokycanský trenér Pavel Aubrecht

Poločas: 1:0. Branky: 43. Vukadinovič – 49. Čihák. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:4. Diváci: 50.

Rokycany: Vild – Vaníček, Čihák, Žáček, Hereit – Hradecký, L. Aubrecht, Procházka, P. Aubrecht (84. Heller) – Krčál (90. Černý), Rusňák (89. Feiferlík). Trenér: Pavel Aubrecht.

Písek – Sušice 5:3

Sušičtí se nezalekli síly Písku, který je druhý v tabulce, a sehráli s ním velmi vyrovnanou partii. Přestřelka ale nakonec skončila pro hosty porážkou. Za předvedený výkon se ale určitě stydět nemusí.

Poločas: 3:3. Branky: 3. a 6. z PK Zušťák, 45. Kubiš, 50. Rosůlek, 59. Zahrádka – 13. Králík, 18. Vrhel, 36. vl. Basaraba. Rozhodčí: Šmakal. ŽK: 1:2. Diváci: 250.

Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Melka, Fuchs (86. Farták) – Králík, Hrubec, Krejčí, Hrach – – Vrhel, Kočí (70. Jech). Trenér: Jan Staněk.

Tachov – Hořovicko 4:1

Domácí fotbalisty uklidnila velmi rychlá úvodní branka. Hořovicko se totiž spoléhalo po celé utkání pouze na hlubokou defenzivu, která ale rozjetý Tachov nezastavila.

Poločas: 0:0. Branky: 5. a 44.Hudec, 25. Kovařík, 83. Stružka – 88. Šmíd. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 0:2. Diváci: 180.

Tachov: Hinterholzinger – Ruda, Král, Tušl, Viterna (83. Dvořák) – Habart (79. Stružka), Šácha, Hudec, Sadílek (87. Ivaschenkov), Folejtar – Kovařík (83. Földeši). Trenér: Z. Slowik.

Ostatní výsledky: Cheb – Nová Ves 0:1 (0:0, 66. Jan Koštejn), Český Krumlov – Zličín 1:1 (1:0, 11. Novák – 60. May). Milevsko – Jindřichův Hradec 0:1 (0:1, 24. Horka), Benešov – Čížová 0:0 (0:0).

Dopravní podniky odpustí černým pasažérům úroky

Plzeň - Pokutu zaplatit musí, úroky jim však budou prominuty.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.