Plzeň – O víkendu se hrálo osmnácté kolo fotbalové divize.

28.3.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Doubravka – Litol 0:1

Dlouhý míč z výkopu hostujícího brankáře přeskočil doubravecké stopery a Cáska šanci proměnil v rychlý vedoucí gól. Zaskočení domácí sice získali převahu, ale od druhého gólu je na druhé straně zachraňoval Kunc, který vyškrábl střelu Cásky. Do šance se dostal až Šimr, ale nastřelil jenom brankáře.

Po obrátce měla Doubravka velkou převahu, P. Krejčí, Sýkora, Petrželka a Švec gólové šance nevyužili. I po vyloučení Smíška tlak pokračoval, v koncovce domácích však vládla velká bezradnost.

Poločas: 0:1. Branka: 9. Cáska. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (63. Smíšek). Diváků: 100.

Doubravka: Kunc – P. Krejčí, D. Novák, Smíšek, Řezáč – Došlý (55. Brož), Šimr, Sýkora, Petrželka – Švec, Pavlík. Trenér Roman Vyleta.

Hořovicko – Domažlice 2:1

První zahrozili Bahledou a Leitlem hosté, kteří se také ujali vedení ukázkovou křížnou střelou Bahledy z voleje namířenou přesně k tyči. Otřesení domácí se za chvíli vzpamatovali a po faulu na Štěpničku vyrovnal z penalty Kaufman. Týž hráč se za pár minut trefil opět přesně a Hořovicko šlo do vedení.

Ve druhém dějství se Domažlice dostaly do trvalého tlaku, ale většina jejich akcí končila bez přesného zakončení před pokutovým územím. Jen střela Bahledy mohla znamenat vyrovnání, ale domácí gólman Mojžíš svůj tým podržel. Navíc sudí odpustil domácím penaltu za hraní rukou ve vápně.

Poločas: 2:1. Branky: 28. z PK a 38. Kaufman – 17. Bahleda. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 1:2. Diváků: 250.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Bárta (46. Hulina), Braun, Šámal (79. Donko), Mužík – Bahleda (69. Bezděk), Leitl. Trenér Zdeněk Michálek.

Koloveč – Vlašim B 2:2

Odražený míč poslal ze šestnácti metrů do šibenice Vůjtěch, ale hosté vyrovnali po rohu hlavičkou Tafata. Podobný scénář měl i druhý poločas, ve kterém poslal domácí opět do vedení Šperl z trestného kopu. Tafat pět minut před koncem srovnal.

Poločas: 1:1. Branky: 18. Vůjtěch, 57. Šperl – 40. a 85. Tafat. Rozhodčí: Bacík. ŽK: 3:2. Diváků: 450.

Koloveč: Makó – L. Došek, R. Černý, Parlásek, Milota – Černohorský, Duchek, Vůjtěch (64. Duchoň), Šinál (46. Kožíšek), Baxa (80. Doležal) – Šperl. Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Příbram B – Sezimovo Ústí B 2:0 (1:0, 41. T. Wágner, 50. Ricka), Bohemians 1905 B – Votice 1:0 (0:0, 84. Cseh), Motorlet – Benešov 1:1 (1:0, 45. Pyšek – 60. Žák), Tábor – Zličín 2:1 (1:1, 42. Nohava, 48. Mir. Kučera– 65. Šindelář), Strakonice – Třeboň 2:1 (0:0, 75. Křiváček, 79. Glazunov – 71. Leština).

Autor: Pavel Hochman