Plzeň – Fotbalová divize pokračovala druhým kolem.

20.8.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/David Taneček

Doubravka – Benešov 0:1

Nováček soutěže zaskočil favorita v domácí premiéře kvalitním výkonem a celý zápas měl převahu. Doplatil však na neproměňování vyložených šancí. V 10. minutě pálil R. Herák jen do brankáře a poté dvakrát neuspěl Švec. Převaha Doubravky se stupňovala po přestávce, Jarina trefil z dálky tyč a další příležitost propásl Švec. V závěru chyboval obránce D. Novák a hosté rozhodli o velice šťastné výhře.

Poločas: 0:0. Branka: 79. Bredler. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 0:0. Diváci: 150.

Doubravka: Kunc – Řežáč, D. Novák, Parlásek, Brož – Petrželka (73. Ruda), Tříska (70. Kuťák), Vaigl, R. Herák – Švec, Jarina (80. Panuška). Trenér Roman Vyleta.

Tachov – Čížová 1:1

Domácí zaspali úvod a inkasovali rychlý gól. V dalších minutách získali převahu, Dvořák však nevyužil dvě možnosti k vyrovnání. Až po zákroku na Luk. Čížka vyrovnal z penalty Hudec. V úvodu druhé půle byl vyloučen Luk. Čížek, přesto Tachov udržel v poli vyrovnanou hru. K výhře neměl daleko, ale o lepší výsledek ho připravila nepřesná koncovka.

Poločas: 1:1. Branky: 37. Hudec z PK – 3. P. Jindřich. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (48. Luk. Čížek – 87. Rambora). Diváci: 320.

Tachov: Bobčík – Šácha, Kaše, Tušl (78. Šinál), J. Viterna – Habart, Hutta, Folejtar, Hudec – Luk. Čížek, Dvořák (46. Žemlička). Trenér Zdeněk Bečka.

Č. Krumlov – Rokycany 1:1

V souboji rozdílných poločasů byli v prvním lepší Jihočeši, ujali se vedení, ale i hosté mohli P. Aubrechtem a Kubíkem skórovat. Po obrátce se hrálo zcela v režii Rokycan. Po kombinační akci P. Aubrecht přihrál Kubíkovi, který střelou podél brankáře vyrovnal. Další dobré možnosti na vstřelení vítězného gólu propásli P. Aubrecht, Kubík, Kocour a Vaníček.

Poločas: 1:0. Branky: 26. Vacek – 68. Kubík. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 0:2. Diváci: 190.

Rokycany: Vild – J. Scheinherr, Vaníček, Štefl, Žáček – Kubík, J. Procházka, Kocour, Hereit (77. Vaščák), P. Aubrecht (88. Cibulka) – Šíša (50. Jedlička). Trenér Pavel Aubrecht.

Štěchovice – Chrást 1:1

Úvod patřil domácím, ale hostujícího nováčka podržel brankář Bláha, který chytil tři šance. V dalších minutách Chrást hru vyrovnal a po přestávce srovnal i vedení Štěchovic a získal cenný bod.

Poločas: 0:0. Branky: 65. Lukeš – 68. Křen. Rozhodčí: P. Kotalík. ŽK: 2:2. Diváků: 350.

Chrást: Bláha – O. Král, D. Král, Vonášek (31. Haidelmayer), Lukáš – Pavlík (88. Komárek), Šimr, Sadílek, Křen – P. Smíšek (80. Korelus), Kovařík. Trenér Zdeněk Michálek.

Ostatní výsledky: M. Roudné – Milevsko 2:0 (1:0, 25. Beránek, 75. Havelka), Aritma – P. Kopanina 3:1 (1:0, 10. Červeňák, 65. Luksch, 87. Alba – 84. Janda), Hořovicko – N.Strašecí 4:3 (1:0, 37. Kaufman z PK, 62. Kolář, 82. Zítek, 89. Nademlejnský – 56. J. Mrázek, 69. Kaválek, 74. D. Mrázek), Admira Praha – Táborsko B 1:1 (0:1, 55. Vosický – 27. Stozsek z PK).

Autor: Pavel Hochman

20.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Marek Bakoš

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

David Boubel se narodil 26. července ve 4:14 mamince Miroslavě a tatínkovi Lukášovi z Plzně. Po příchodu na svět ve FN vážil bráška dvouleté Nelinky 3400 gramů a měřil 50 cm.