Doubravka – Zličín 4:0

Hned v úvodu trefil Šimr tyč a dorážku poslal Štverák vedle. Na druhé straně dvakrát zahrozil Valoušek. Potom se už dvakrát radovali domácí. Přihrávku Řezáče dorazil do branky Švec a za chvíli Sýkora po individuální akci střelou podél brankáře přidal druhý gól. Po obrátce už měla Doubravka jasnou převahu. Třetí branku přidal Šimr z penalty a týž hráč uličkou uvolnil Švece, který obešel brankáře a skóroval počtvrté. Další šance domácí nevyužili.

Poločas: 2:0. Branky: 27. a 55. Švec, 30. Sýkora, 53. Šimr z PK. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 0:4. Diváků: 100.

Doubravka: Kunc – Řezáč, D. Novák, P. Krejčí, Štrajt – Petrželka (80. Kuťák), Sýkora, Vaigl (60. Duchek), Štverák (76. Prokopec) – Švec, Šimr. Trenér Roman Vyleta.

S. Ústí B – Domažlice 2:3

Vše podstatné se událo v prvním poločase, kdy padly všechny branky. Výborně hrající hosté šli do vedení rychlým gólem Brauna, ale druholigisty posílení Jihočeši stejně rychle skóre otočili ve svůj prospěch. Stejný kousek se však povedl i hostům z Domažlic. Během dvou minut Leitl vyrovnal na 2:2 a Mužík vstřelil rozhodující gól. Po změně stran měli domácí chvílemi tlak, ale vedoucí tým tabulky pracoval dobře v defenzivě a neustále hrozil z nebezpečných brejků. Na obou stranách se hrál výborný fotbal, který se musel líbit.

Poločas: 2:3. Branky: 15. Simr, 19. Vaněček – 11. Braun, 36. Leitl, 38. Mužík. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 1:2. Diváků: 115.

Domažlice: Frei – Strejc, Tesař, Bauer, J. Cihlář – Leitl (90. Šámal), Mužík, Braun, Staněk, Bárta (89. Donko) – Bahleda (75. Havlíček). Trenér Zdeněk Michálek.

Bohemians B – Koloveč 3:3

Na umělé trávě to byl duel rozdílných poločasů. V prvním měli častěji míč na kopačkách favorizovaní klokani. Po standardních situacích se přesnými hlavičkami ujali dvoubrankového vedení. Kolovečský nováček po přestávce přidal, Mour snížil a za tohoto stavu nastřelili tyče Šperl s Došlým. Domácí však opět získali dvoubrankový náskok. Koloveč na závěr posílila ofenzivu střídajícím Kožíškem a vytvořila si tlak. Dorážkou nadvakrát snížil na rozdíl gólu Šperl a v závěru po rohovém kopu záslouženě vyrovnal hlavou R. Černý.

Poločas: 2:0. Branky: 10. Bartek, 30. Fadrný, 74. Císař – 56. Mour, 75. Šperl, 87. R. Černý. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 0:0. Diváků: 150.

Koloveč: Míčka – L. Došek, Duchoň (70. Kožíšek), R. Černý, Milota – Černohorský, Parlásek, Mour, Došlý – Šperl, Pavlík. Trenér Ivan Kovács.

Ostatní výsledky: Příbram B – Benešov 1:2 (1:0, 41. Pazderník – 54. Chomát z PK, 75. vlastní), Hořovicko – Votice 0:3 (0:2, 9. Lukeš, 45. Bareš, 84. Lizák), Motorlet – Vlašim B 3:2 (1:1, 20., 66. a 75. z PK Brodský – 30. Droppa, 89. Jícha), Třeboň – Tábor 1:0 (0:0, 52. Houdek), Strakonice – Litol 2:1 (1:0, 2. Mrkvička, 70. Peroutka – 55. Ježek).