První branka přišla v 37. minutě. Domácí útočník Vodička využil zaváhání plzeňské obrany a nadvakrát dopravil míč do branky. Plzeňská odpověď přišla ještě před koncem první půle. Dvořák se nejlépe zorientoval v pokutovém území a hlavou vyrovnal na 1:1.

Druhá půle byla velice vyrovnaná. V 67. minutě se po rohovém kopu prosadil plzeňský Jarina a poslal hosty do vedení. Bohužel pro Plzeň přišla v 81. minutě penalta. Exekutor Vodička se nemýlil a vyrovnal na konečných 2:2.

„Zápas byl naprosto vyrovnaný a výsledek utkání je spravedlivý,“ zhodnotil utkání trenér staršího dorostu Viktorie Plzeň Jiří Kohout.

FK Baník Most U19 – FC Viktoria Plzeň U19 2:2 (1:1, 37. a 81. z PK Vodička – 44. Dvořák, 67. Jarina). Viktoria U19: Mandous – Hrubý, Vaníček, Kováč, Vonášek (46. Prais), Kyndl, Hamerník, Kůžel, Vachovec (66. Jarina), Dvořák, Končal.

Mladší dorostenci Viktorie Plzeň si na rozdíl od svých starších kolegů odvezli domů všechny body za výhru 1:0.

„V poslední minutě nastavení vysunul Mariánus dlouhým pasem Pernglaua a ten tvrdou křižnou střelou vstřelil jedinou branku utkání,“ popisuje vítěznou střelu trenér mladšího dorostu Viktorie Plzeň Václav Mrázek.

FK Baník Most U17 - FC Viktoria Plzeň U17 0:1 (0:0, 90. Pernglau). Viktoria U17: Turek – Vondráček, Matějka, Hejnal, Palka – Vojtko, Hradecký, Mariánus, Mlynařík (64. Pernglau) – Panuška (62. Filipec), Chasin (68. Jarina).