Dorostenci Viktorie nastříleli osm branek

Plzeň - Střelnici si na jihu Čech otevřeli fotbaloví starší dorostenci Viktorie Plzeň. Ve druhém kole zimního turnaje, memoriálu Vlastimila Marečka, rozstříleli domácí Sezimovo Ústí 8:1.

19.1.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

„Utkání jsme po celou dobu kontrolovali a po zásluze vysoko zvítězili. V prvním poločase hráli převážně hráči z U19, ve druhém poločase jsme využili i některé fotbalisty z U18. Kluci hráli s chutí, dostávali se do brankových příležitostí, které ptotom úspěšně proměňovali,“ viděl vysokou výhru svých svěřenců trenér staršího dorostu Viktorie Jiří Kohout.

Plzeňané jsou po dvou kolech v čele skupiny s šesti body a skóre 12:1. Dalším soupeřem Viktorie bude v neděli doma od 10.30 hodin Příbram.

Už zítra od 18.00 hodin čeká dorost Viktorie duel v Domažlicích s divizní Jskrou a v pátek v Luční ulici přivítají od 19.00 hod. bundesligový dorost Regensburgu.

FK Spartak MAS Sezimovo Ústí – FC Viktoria Plzeň 1:8 (0:4). Branky Viktorie: 21. a 41. Krmenčík, 22. a 50. Hoffmann, 38. a 65. Mandula, 60. a 75. Szedmák.

Viktoria: Mandous (46. Fillinger) – Aubrecht (46. Kadeřábek), Brož (46. Růžička), Štefl, Karlíček – Hoffmann, Filinger, Kůžel, Beránek (46. Szedmák) – Mandula, Krmenčík (46. Kocour).

19.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Výstava komiksů s názvem Texty pro otrlejší aneb tatínek psychiatr v Univerzitní knihovně ZČU
5

Josef Skupa: Dnes a denně zázraky

Plzeň – Výstava, která ve čtvrtek začíná v Muzeu loutek na náměstí Republiky, ukazuje tvorbu českého loutkáře Josefa Skupy.

Obchvaty a rekonstrukce nezůstávají jen na papíře, silničářům se daří stavět

Plzeňský kraj – Trápí nás doprava, potřebujeme obchvat, říkají si často starostové, jejichž obcemi prochází rušná silnice první třídy. Obyvatelé někdy nemohou ani přejít, nebezpečno je jim i řidičům.

Ledňáček pro Olgu Hepnarovou

Plzeň – /FOTOGALERIE, VÝSLEDKY/ Film s neobvyklou, psychicky narušenou postavou získal hlavní cenu 30. ročníku Festivalu Finále.