Domácí se ujali vedení ve 22. minutě Vaněčkem, který po rohovém kopu Beránka poslal míč hlavou do sítě. Stejný hráč se prosadil sedm minut před koncem poločasu podruhé nádhernou střelou ze třiceti metrů pod břevno. Navíc ve 37. minutě trefil plzeňský Beránek tyč.

V úvodu druhé půle trefil Vaněček nejdříve břevno a potom tyč, další šance měli Štípek a Sladký. Skórovat mohli i hosté, ale Bublík trefil hlavou břevno a další šanci Příbrami zlikvidoval brankář Fillinger. Domácí vyhráli zaslouženě.

Příbram dohrávala zápas od 79. minuty bez vyloučeného obránce Nádherného.

"Do utkání jsme nastoupili v roli favorita a tuto úlohu jsme splnili. Škoda neproměněných šancí, naše výhra nad bojovným soupeřem mohla být vyšší," uvedl trenér Viktorie Jiří Kohout.

Starší dorost:

FC Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram 2:0 (2:0)

Branky: 22. a 38. Vaněček. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 1:2. ČK: 79. Nádherný (Příbram)

Plzeň: Fillinger - Aubrecht, Brož, Růžička, Kubek - Štípek, Hrošovský, Sladký, Vaněček, Beránek (66. Šíša) - Mandula (77. Frána). Trenér: Jiří Kohout