Plzeň -Fotbaloví starší dorostenci Viktorie Plzeň vstoupili do nové sezony porážkou. V prvním přípravném utkání podlehli v sobotu na hřišti v Liticích juniorce Baníku Sokolov 0:1.

11.7.2009

FC Viktoria Plzeň U19 – Baník Sokolov B 0:1Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

První poločas patřil herně Viktorii. Vytvořila si několik gólových příležitostí, z nichž vyloženou měl Mandula, ale sokolovského gólmana nepřekonal a nepodařilo se to ani z výhodné pozice Vaněčkovi.

Trefil se naopak soupeř, který ve 33. minutě využil chyby v obraně Viktorie a vstřelil jediný gól utkání.

Po obrátce se hra vyrovnala, šanci soupeře zblokovala obrana Viktorie.

Vyrovnat mohl tři minuty před koncem plzeňský Holub, který postupoval ze strany sám na sokolovskou branku, ale brankáře neprostřelil.

„Byl to zápas s kvalitním soupeřem, který je nováčkem divize. Utkání splnilo svůj účel, chtěli jsme, aby každý z hráčů dostal příležitost zahrát si pětačtyřicet minut a to se podařilo. Na úvod sezony to byl dobrý test,“ uvedl po utkání trenér Viktorie U19 Jiří Kohout.

Premiéru v dresu Viktorie absolvoval sedmnáctiletý slovenský fotbalista Patrik Hrošovský.

FC Viktoria Plzeň U19 – Baník Sokolov B 0:1 (0:1)

Viktoria – 1. poločas: Cipra – Ulč, Brož, Rolník, Kubek – Štípek, Vaněček (30. Janeček), Hrošovský, V. Suda – Mandula, Frána.

2. poločas: Filinger – Aubrecht, Štefl, Růžička, Karlíček – Holub, Janeček, Hnát, Beránek – Multrus, P. Suda.

11.7.2009 VSTUP DO DISKUSE

Trénink FC Viktoria na Kypru
6

Muž nezvládl řízení, s autem vletěl do lesa

Kvůli nahlášené bombě evakuovali policisté část Prešovské

Plzeň - Anonymní oznámení o nastražené bombě v Prešovské ulici zaměstnalo ve středu odpoledne kriminalisty i psovoda se služebním psem.

Kopic: S vedrem se musíme vypořádat

Larnaka (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Teplota přesahující třicítku a velké dusno. Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopic si uvědomuje, že kromě soupeře a bouřlivého prostředí na stadionu AEK Arena se musí mužstvo na Kypru vypořádat i s nepříjemným klimatem.