Podle slov trenéra Jiřího Žiláka chtěli Plzeňané hrát v domácím prostředí odvážněji, což také v utkání potvrdili. Bohužel nevydařený úvod a neproměnění šancí je připravilo o lepší výsledek, svému soupeři podlehli 1:4.

Po úvodním krátkém oťukávání si první šanci připravili s velkým zaujetím bojující viktoriáni. Bohužel střela Hrdličky z výborné pozice skončila vysoko nad brankou Bayernu.

A znovu se potvrdilo známé nedáš – dostaneš. Prakticky z protiútoku chyboval při centru brankář Juraši a Seferings otevřel skóre. Po vstřelené brance hosté ožili, byli rychlejší a důraznější v osobních soubojích. Tři minuty po prvním gólu se na hranici pokutového území uvolnil opět Seferings a zvýšil na 2:0.

To ale ještě nebylo ze strany hostů všechno. V 16. minutě domácí faulovali ve vápně a Gaudino nedal z pokutového kopu Jurašimu šanci.

Hosté po třetí brance trochu zvolnili a toho hned domácí využili. Po kolmé přihrávce měl šanci Hrdlička, ale mířil do boční sítě. Po půlhodině hry využil zaváhání stopera Lea kapitán Viktorie Šíša, dostal se až před Husice, ale ten jeho šanci zlikvidoval.

Ve druhé půli se konečně domácí dočkali, obrana Bayernu zapomněla na Rumla a ten korigoval na 1:3. Poslední slovo ale měli hosté, Seferings v 71. minutě zkompletoval hattrick.

FC Viktoria Plzeň – Bayern Mnichov 1:4 (0:3). Branky: 60. Ruml – 8., 11. a 71. Seferings, 17. (PK) Gaudino. Rozhodčí: Németh – Szpisják, Berettyán (Maď.). ŽK: 2:0. Diváci: 500.

Viktoria: Juraši – Šíša, Kule, Denk, Lešek – Glazer (77. Jakirovič), Polom (46. Medveděv), Ruml – Boček, Hrdlička, Doležal (46. Ungr). Trenér J. Žilák.

Bayern: Husic – Dussler, Leo, Pucheger, Pohl – Basta, Oikonomou (72. Hingerl), Gaudino (86. Hagn) – Pantovič (67. Hägler), Seferings, Markoutz. Trenér H. Vogel.