Domažlice – Česká Lípa 2:0

Úvod patřil aktivnějším hostům, ale po patnácti minutách Chodové hru vyrovnali a postupně se iniciativa přestěhovala na jejich kopačky. Mohli jít do vedení, ale jasnou šanci spálil Kovařík, v sólu napálil míč nad branku Veselý a střelu Došlého vyrazil brankář na roh.

V aktivní hře pokračovaly Domažlice i po obrátce. Konečně se dočkaly i gólů, když obě brankové situace byly v režii Leitla. Nejdřív prošel po pravé straně a jeho přihrávku proměnil ve vedoucí gól Mužík. Podruhé osm minut před koncem z podobné akce přihrál Došlému, který z otočky zavěsil míč podruhé do hostující svatyně. Ještě před tím Došlý volejem těsně minul šibenici. Zasloužená výhra.

Poločas: 0:0. Branky: 53. Mužík, 83. Došlý. Rozhodčí: Henych. ŽK: 0:2. Diváků: 370.

Domažlice: Houdek – Jendruščák, Bauer, Tesař, Bárta – Leitl (85. Strejc), Mužík, Matas, Došlý (89. Havlíček) – Veselý, Kovařík (63. Bezděk). Trenér Stanislav Purkart.

Kunice – Viktoria B 0:0

Přestože diváci gól neviděli, předvedly oba celky útočný a kombinační fotbal. Zároveň si vypracovaly dostatek brankových příležitostí. Už po třech minutách hry mířil Štípek vedle, za chvíli po rohovém kopu minul stejný hráč branku. V koncovce neuspěl dotřetice ani Lukeš. Do šancí se dostávali i domácí, ale několikrát je vychytal skvělý A. Mandous v plzeňské svatyni.

Ofenzivní fotbal pokračoval i po přestávce. Z malého vápna mířil vedle Kůžel, kunický Koubek ztroskotal na výborném zákroku A. Mandouse a po centru Šípka hlavičkoval mimo branku Kůžel. Viktoria získala cenný bod na hřišti třetího celku tabulky.

Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 0:0. Diváků: 130.

Viktoria Plzeň B: A. Mandous – Hrubý, Hájovský, Růžička, Beránek – Lukeš (69. Petráček), Šípek (76. Štefl), Kyndl, Štípek – Dvořák, Kůžel. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Pardubice – Ovčáry 1:2 (1:1, 43. Dittrich – 10. Studený, 86. Hašler), Ml. Boleslav B – K. Vary 5:0 (3:0, 21. Synek, 22. a 31. Tvrdý, 54. Dudka z PK, 78. Horák), Písek – Hlavice 3:1 (1:0, 21. a 51. Klavík, 56. Štrajt – 79. Schwarz), Chomutov – Liberec B 4:0 (3:0, 10. a 15. z PK Pavlíček, 35. Pikl, 79. Kejha), Vltavín – Roudnice 3:1 (3:1, 3. Marčík, 22. Škrovánek, 27. Krimlák – 4. Kučera), Chrudim – Kladno 4:2 (3:1, 5., 14. a 50. z PK Holub, 44. Vladyka – 35. Rouček, 72. Skořepa z PK), Kr. Dvůr – Letohrad 0:1 (0:0, 46. Brendl). Dohrávka 22. kola: Liberec B – Chrudim 0:3 (0:2, 17. Holub, 25. Dostálek, 76. Adámek).