Česká Lípa - Domažlice 1:0

Nováček promarnil první poločas, kdy přenechal iniciativu domácím. Už v 5. minutě byl v šanci Štálík, ale Houdek své mužstvo podržel. Barciaga mířil v další šanci mimo a i v dalších minutách hosty několikrát zachraňoval spolehlivý Houdek. Po přestávce byl vyloučen za oplácení Bezděk, ale hosté se semkli a výrazně se zlepšili. Příležitost ke skórování měl M. Knakal, Mour mířil těsně vedle branky a v době, kdy už domažličtí hráči sahali po remíze, přišlo rozhodnutí. Mimo hřiště byl ošetřován M. Mandous a domácí toho využili ke vstřelení rozhodujícího gólu.

Poločas: 0:0. Branka: 87. Šmidrkal. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (55. Bezděk). Diváků: 210.

Domažlice: Houdek Strejc, Tesař, Bauer, M. Mandous Bezděk, Braun, M. Knakal, Mužík (89. Veselý), Bárta (46. Mour) Kovařík (83. Leitl). Trenér Zdeněk Michálek.

Vik. Plzeň B - Kunice 0:0

V pohledném utkání s řadou dramatických okamžiků před oběma brankami se oba celky rozešly bez gólů. Úvodních patnáct minut patřilo domácím a už po sedmi minutách Dvořák v šanci pálil jen do brankáře. Hosté potom hru vyrovnali a vytvořili si i brankové příležitosti. Viktorii však několikrát podržel výborný Daněk v brance. Stejně dobře si vedl i po přestávce, kdy opět pár šancí zlikvidoval. Na druhé straně však mohli skórovat i domácí, Mudra s Hrošovským se však v koncovce neprosadili.

Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 1:0. Diváků: 165.

Viktoria B: Daněk Mudra, Štefl, Kováč, Beránek Sladký, Hrošovský, Kůžel Štípek (69. Mandula), Dvořák (62. Hoffmann), Krmenčík. Trenéři Jíří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Kladno - Chrudim 1:3 (0:2, 90. Tóth 12. a 24. Adámek, 53. Holuv z PK), Letohrad - Králův Dvůr 1:1 (1:0, 43. Nadrchal 56. Fulín), Ovčáry - Pardubice 4:0 (2:0, 2. a 61. Müller, 32. Maršner, 52. Roth z PK), Hlavice - Písek 1:0 (0:0), Liberec B - Chomutov 0:2 (0:1, 38. Hyneš, 90. Horna), K. Vary - Ml. Boleslav 0:1 (0:0, 68. vlastní Vu), Roudnice - Vltavín 0:1 (0:0, 69. Předota).