Domažlice – Votice 2:0

Po vyrovnaném úvodu převzali iniciativu Chodové a až do konce utkání byli aktivnějším týmem. Do první šance se dostal domácí Tesař, ale hlavičkoval vedle branky. Po půlhodině hry se domácí poprvé radovali: Šot si zaběhl za obranu na ideální Mužíkovu přihrávku a sám před brankářem mířil přesně. Po závaru mohl přidat ještě druhý gól Zb. Černý, mířil však těsně mimo votickou svatyni.

I po obrátce byly Domažlice iniciativnější. Tesař po rohu hlavičkoval nad, Schötterl v pádu poslal míč hlavou těsně vedle a z tutovky napálil míč Zb. Černý jen do brankáře. Týž hráč si vše vynahradil v závěru, když dorazil do sítě střelu P. Cihláře do břevna. Za celé utkání domácí defenziva hosty nepustila do šance.

Poločas: 1:0. Branky: 31. Šot, 83. Zb. Černý. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 2:2. Diváků: 520.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Šmirkl, Tesař, P. Cihlář – Zb. Černý, V. Rada, Mužík, Bahleda – Schötterl (67. Bublík), Šot. Trenér Milan Dejmek.

Klatovy – Motorlet 0:6

Domácí mladíci stačili s Pražany držet krok jen v úvodu utkání. V dalším průběhu se stále více začala projevovat herní vyspělost hostů. Ti se dostali do vedení po třiceti minutách hry, když J. Kučera proměnil pokutový kop.

V úvodu druhého poločasu mohl vyrovnat Hovorka, ale vyloženou šanci neproměnil. Vzápětí Klatovy inkasovaly druhý gól, za pár minut třetí a bylo rozhodnuto. Domácí prakticky úplně odpadli, Motorlet na trávníku kraloval a střílel jeden gól za druhým.

Poločas: 0:1. Branky: 33. J. Kučera z PK, 47. a 84. J. Rezek, 51. Machurka, 61. Pinkas, 86. Chaloupka. Rozhodčí: Gruber (Německo). ŽK: 2:0. Diváků: 150.

Klatovy: Lorenc – Bouberle, M. Viktora, Hovorka, Bušta – Meszáros (28. Pavlík), Rendl, J. Cihlář, Zedník (63. Mirga) – Beneš, György. Trenér Jiří Toman.

Hořovicko – Tachov 1:2

Hostující nováček zaspal úvod a inkasoval rychlý gól z trestného kopu. Po čtvrthodině se Tachov rozehrál a byl lepším celkem. Rulf zatáhl míč, přesně přihrál Malému a střela z dvaceti metrů k tyči znamenala vyrovnání.

Kvalitní výkon Tachova pokračoval i po přestávce. Braunův gól neplatil pro faul, tutovku spálil Lad. Čížek, ale pět minut před koncem Rulf opět uvolnil Malého, který si pohrál s obránci a rozhodl.

Poločas: 1:1. Branky: 3. Zámeček – 24. a 85. Malý. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 3:3. Diváků: 100.

Tachov: Makó – L. Viterna, Luk. Čížek, Elijaš, J. Viterna – Habart (76. Hutta), Lad. Čížek, Braun, Machač (72. Šácha) – Rulf (89. Chval), Malý. Trenér Miroslav Chada.

Admira – Vejprnice 2:3

Nečekané překvapení se zrodilo po kvalitním výkonu celého hostujícího mužstva. Po přihrávce J. Biedermanna poslal Vejprnice do vedení P. Horváth a další šance ještě propásli M. Holý a Löwy.

V úvodu druhé půle domácí během dvou minut skóre otočili, ale po centru J. Biedermanna vyrovnal rychle Košťál. Rozhodnutí přišlo po přihrávce Aubrechta a střele Löwyho, kterou gólman vyrazil jen před sebe a M. Holý doklepl míč do sítě.

Poločas: 0:1. Branky: 54. Stoszek, 55. Kubice – 11. P. Horváth, 57. Košťál, 71. M. Holý. Rozhodčí: Svatík. ŽK: 1:2. Diváků: 180.

Vejprnice: Hajžman – Aubrecht, Stanislav, Havránek, Bouřa – Löwy, J. Biedermann, M. Holý, Košťál – P. Horváth (90. D. Štefánek), Hošek. Trenér Jaromír Mysliveček.

Ostatní výsledky

Vltavín – Strakonice 2:0 (1:0, 19. a 48. Socha), Prachatice – Příbram B 1:2 (1:2, 10. Kováčik – 20. Mapanya, 25. Kalabiška), Třeboň – Benešov 5:2 (0:0, 67. Sedláček, 71. z PK a 83. z PK Pintér, 84. Ždimera, 88. Hačka – 73. Bárta, 77. Havlín), Milevsko – Meteor 0:1 (0:0, 49. Fíček).