Domažlice potvrdily první příčku, porazily Třeboň

Plzeňsko - Fotbalisté domažlické Jiskry, kteří jsou v čele divize, hráli podruhé za sebou v domácím prostředí a opět zabodovali naplno.

6.11.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifrt

Tentokrát zvítězili nad Třeboní 4:2 a minimálně si udrží pětibodový náskok. Pokud by však v tabulce druhá rezerva Bohemians 1905 v neděli klopýtla v Táboře, může se náskok Chodů před posledním podzimním kolem ještě zvýšit.

Domácí šli rychle do vedení gólem Mužíka, hosté však skóre překvapivě otočili během několika minut. Ještě do přestávky ale domažlický Leitl vyrovnal na 2:2 a po obrátce se už hráli v režii lídra. Ten nakonec přidal Tesařem a Braunem další dva góly. Výhra Domažlic mohla být nakonec ještě vyšší, ale v koncovce se už jejich hráči neprosadili. Jihočeši dohrávali bez vyloučeného Slámy, který šel v závěru předčasně pod sprch za hrubý faul.

Jiskra Domažlice - Jiskra Třeboň 4:2 (2:2)
Branky: 3. Mužík, 35. Leitl, 60. Tesař, 76. Braun - 15. Vokatý, 23. Houdek. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (81. Sláma). Diváků: 320.

Ostatní sobotní výsledky: Zličín - Motorlet 1:3 (1:1), Votice - Strakonice 0:2 (0:2), Litol - Příbram B 2:0 (1:0), Benešov - Sezimovo Ústí B 2:1 (2:0).

Podrobné zpravodajství z divize, včetně nedělního derby mezi Kolovčí a Doubravkou a ohlasů trenérů najdete v pondělním a úterním vydání Plzeňského deníku.

Autor: Pavel Hochman