Domažlice - Chomutov 4:1

Chodové šli rychle do vedení, když Mužík ideálně uvolnil Veselého a ten otevřel skóre. Domácí měli více ze hry a brzo vedli o dva góly. Pěkná přihrávka M. Knakala našla Bártu, který se trefil přesně. Za chvíli byl Bárta faulován ve vápně a Braun z penalty vstřelil třetí gól. Nedůraz v domácí obraně však znamenal snížení hostů. Po přestávce Domažlice zcela ovládly hru, dostávaly se do šancí, ale využily jen jednu. Bezděk přesně přihrál M. Knakalovi, jehož střela z dálky završila skóre.

Poločas: 3:1. Branky: 9. Veselý, 25. Bárta, 38. Braun z PK, 61. M. Knakal 45. Pavlíček. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 1:1. Diváků: 330.

Domažlice: Houdek Strejc, M. Knakal, Tesař, M. Mandous Bezděk, Kovařík (67. Matas), Braun, Mužík, Bárta (79. Leitl) Veselý (89. Bahleda). Trenér Zdeněk Michálek.

Hlavice - Vik. Plzeň B 3:1

Hostující celek nastoupil bez šesti hráčů základní sestavy a v úvodu byl zaskočen ativitou domácích. Ti se brzo ujali vedení a byli lepším týmem. Ve druhém poločase se však plzeňští mladíci zlepšili, vytvořili si dvě dobré příležitosti, ale Vaňous s Dvořákem neuspěli. Domácí naopak přidali druhou branku a za chvíli se radovali potřetí. Snížit mohl Štefl, ale až střelu Hoffmanna do tyče si brankář sám srazil do branky.

Poločas: 1:0. Branky: 32. Němec, 57. Dorotík, 60. Schwarz 88. vlastní Štěpanovský.. Rozhodčí: P. Berka. ŽK: 0:3. Diváků: 100.

Viktoria B: A. Mandous Hrubý (82. Prais), Štefl, Libotovský, Vonášek Kůžel, Hoffmann, Šípek (68. Lukeš) Mandula, Dvořák, Vaňous. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Kladno - Kunice 2:2 (1:0, 17. Skořepa, 58. Vodička 81. Pázler, 89. Marek), Chrudim - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0, 90.+1 Radouš), Vltavín - Písek 3:1 (3:0, 23. Marčík, 30. Škovránek, 44. Matějka 69. Zušťák), Č. Lípa - Kr. Dvůr 2:0 (1:0, 7. Barciaga, 66. Karlík), Letohrad - K. Vary 0:1 (0:1, 23. Šilhan), Liberec B - Ovčáry 2:1 (0:0, 68. Polák z PK, 88. Hadačšok 51. Müller), Roudnice - Pardubice 3:1 (3:0, 11. Kala, 30. Laušman, 43. Ibe 66. Přibyl).