Citice – Domažlice 0:9

Chodové si na hřišti účastníka přeboru Karlovarského kraje dělali doslova co chtěli. Už v úvodní minutě vstřelil Bahleda první gól, po deseti minutách přidal novic Braun druhý, a když první dvacetiminutovku zakončil třetí brankou Mužík, bylo o postupujícím rozhodnuto. Ještě do přestávky se s chutí hrající hosté trefili do černého třikrát a do kabin šli se šestigólovým náskokem.

Po změně stran Domažličtí z výkonu v prvním poločasu trochu slevili, přesto ještě třikrát zatížili konto domácího brankáře. Střelecky se dařilo Bahledovi, který nastřílel hattrick. V prvním kole přivítají Domažlice v sobotu druholigový Baník Sokolov.

Poločas: 0:6. Branky: 1., 42. a 43. Bahleda, 11. Braun, 20. a 72. Mužík, 29. P. Cihlář, 77. a 90. Havlíček. Rozhodčí: Henych. ŽK: 0:0. Diváků: 200.

Domažlice: Mleziva (46. Frei) – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Hartl, Šámal (46. Havlíček), Braun, Bárta – Bahleda (46. Mašek), Mužík. Trenér Zdeněk Michálek.

Chrást – Zličín 3:1

Domácí přehráli divizního nováčka ve všech směrech a celých devadesát minut měli hru pod kontrolou. V první půlhodině šel dvakrát sám na branku Kovařík a dvakrát mířil vedle. Až do třetice využil ideálního pasu Sadílka a poslal domácí do vedení. Další čtyři vyložené šance Chrást v první půli nevyužil.

Po obrátce domácí nedůsledně pokryli rohový kop a Mlejnek vyrovnal na 1:1. V dalším průběhu však pokračoval festival brankových šancí Chrástu, který nakonec zápas rozhodl zaslouženě ve svůj prospěch. Střídající Zedník byl při prvním kontaktu s míčem faulován ve vápně, nařízenou penaltu Vaigl rozehrál na Kovaříka, který se nemýlil. Pojišťující třetí gól přidal Vaigl z další penalty nařízené za faul na Roubala.

Poločas: 1:0. Branky: 36. a 58. Kovařík, 73. Vaigl z PK – 50. Mlejnek. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 1:5. Diváků: 260.

Chrást: Bláha – Haidlmayer, D. Král, Levý (75. Brýla) – Komárek (58. Zedník), Sadílek, M. Tyr, Vaigl, Stružka – Kovařík, Roubal. Trenér Jaroslav Diepold.