Domažlice - Roudnice 4:3

V kvalitním a divácky atraktivním střetnutí předvedly oba celky ofenzivní fotbal. Hosté s Ibem v sestavě měli výborný přechod do útoku a po necelých patnácti minutách hry se ujali vedení Vaňkem. Domácí však v kvalitě hry nezaostávali a za chvíli Veselý vyrovnal. Potom propásl dobrou šanci Kovařík. Před přestávkou se domácí ale už radovali podruhé, když po rohovém kopu Mužíka skóroval Bauer. Vzápětí další možnost Kovaříka zlikvidoval brankář.

Domažlice měly víc brankových příležitostí i po přestávce. Přesný pas Kovaříka našel Veselého, který třetí brankou rozjásal ochozy. V dalších minutách však domácí defenziva několikrát zazmatkovala a Roudnice během dvou minut dvěma góly skóre srovnala na 3:3. Nováček se však mocně hnal za vítězstvím. Osamocený Mužík mířil volejem jen těsně mimo a Braunův gól neplatil pro ofsajd. V 65. minutě však hostující gólman fauloval Kovaříka a nařízenou penaltu proměnil Braun ve vítězný gól. Zvýšit mohl ještě Kovařík, ale nastřelil jen tyč.

Poločas: 2:1. Branky: 18. a 52. Veselý, 42. Bauer, 65. Braun z PK 14. a 56. Vaněk, 54. Hrdlička. Rozhodčí: Kubr. ŽK: 3:3. Diváků: 450.

Domažlice: Houdek Strejc (61. Bárta), Tesař, Bauer, M. Mandous Kovařík (85. Bahleda), Mužík, Braun, M. Knakal, Mour (75. Leitl) Veselý. Trenér Zd. Michálek.

Pardubice - Vik. Plzeň B 3:1

Mladíci z Viktorie nestačili na favorizovaného soupeře ani se třemi posilami z kádru prvoligového áčka. Oba celky předváděly kombinační fotbal a první poločas se hrál v režii domácích. Únik exviktoriána Rešetára ještě plzeňská obrana odvrátila, ale střela Hundáka z pětadvaceti metrů do šibenice už znamenala vedoucí gól Pardubic. Ty měly další šance. Rešetár orazítkoval tyč a dvakrát domácí vychytal A. Mandous.

Po poločasových změnách v sestavě se Viktoria zlepšila a místy si vytvořila i tlak. Střídající Kůžel z deseti metrů přestřelil branku a stejně tak si vedl na druhé straně i Rešetár. Ten ale za chvíli uvolnil Hundáka a domácí vedli o dva góly. Když tvrdou střelu Filla vyrazil pardubický brankář na roh, udeřilo už potřetí na opačné straně. Kudrna zatáhl míč před vápno, přihrál Fikejzovi a ten rozvlnil síť. Hosté stačili za chvíli už jenom snížit Dvořákem

Poločas: 1:0. Branky: 13. a 68. Hundák, 85. Fikejz 86. Dvořák. Rozhodčí: Němec. ŽK: 0:0. Diváků: 380.

Viktoria B: A. Mandous Mudra, Ševinský, Štefl, Beránek Sladký (46. Dvořák), Hoffmann (46. Kůžel), Hrošovský Štípek (64. Mandula), Fillo, Hora. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Chrudim - Letohrad 2:1 (0:0, 46. a 78. Vácha 50. Brendl), Vltavín - Kladno 3:1 (2:1, 33. Matějka, 35. Marčík, 78. Franěk 28. A. Holub), Chomutov - Česká Lípa 0:1 (0:0, 60. Finklár), Písek - Liberec B 3:1 (1:1, 9. a 55. Zušťák, 75. Štrajt 13. Krystan), Mladá Boleslav B - Hlavice 2:1 (2:0, 41. Synek, 42. vlastní Ježdík 52. Schwarz), Kunice - Karlovy Vary 1:0 (0:0, 49. Marek), Králův Dvůr - Ovčáry 2:1 (1:0, 13. Svátek, 89. vlastní Vondrák 55. Roth).