Divizní Doubravce v zápase proti Vejprnicím náramně vyšel první poločas, ve kterém svému soupeři nasázela tři branky a položila tak základ k pohodlnému vítězství 4:1.

„My jsme v prvním poločase jen běhali, zatímco soupeř držel míč. Navíc jsme dělali spoustu chyb, ze kterých nás Doubravka potrestala. Svoje šance jsme naopak využít nedokázali," shrnul duel brankář Vejprnic Michal Dufek.

V dalším zápase proti sobě los svedl po podzimu čtvrtý a pátý tým krajského přeboru. Souboj Chotíkova s Rapidem nakonec skončil remízou 1:1.

„Bylo to hodně bojovné utkání se spoustu šancí na obou stranách. Remíza je zasloužená," řekl zkušený kouč Rapidu Jaromír Mysliveček.

Překvapení nedopustil Petřín, který si poradil s Lhotou 2:0. Třináctý tým divizní skupiny A do zápasu nasadil mladší výběr do 19 let, ale i tak si připsal na turnaji druhé vítězství.

V dalších zápasech porazil Měčín Chlumčany 3:1 a divizní Rokycany si poradily se Zručí výsledkem 5:1. Dohrávkou kola bude úterní souboj Košutky s rezervou Petřína. Zápas začíná v 18.00.