Chodové doma třikrát skórovali

Domažlice – V České fotbalové lize se hrálo páté kolo. Dařilo se domažlické Jiskře, která doma dokázala zabodovat naplno a vyhrála o tři góly.

10.9.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Domažlice – Hlavice 3:0

Od úvodních minut byl domácí tým aktivnější, chyběl mu však důraz a v prvním poločase se do vyložené šance nedostal. Jen Bárta o centimetry minul tyč. Hosté dobře bránili, směrem dopředu toho ale příliš nevymysleli. Po obrátce Chodové zvýšili tlak a trestný kop Mužíka poslal do sítě hlavičkující Braun. Druhý gól přidal Mužík střelou z hranice vápna a skóre uzavřel Matas.

Poločas: 0:0. Branky: 59. Braun, 70. Mužík, 89. Matas. Rozhodčí: Svatík. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (80. Doležal). Diváci: 250.
Domažlice: Houdek – Pyrka, Bauer, Matas, Končal – Malý (68. Leitl, 75. Strejc), Mužík, Braun, Bárta – Petráček (61. Bezděk), Dvořák. Trenér Stanislav Purkart.

Ostatní výsledky: Strakonice – K. Vary 2:0 (2:0, 6. a 31. z PK Řezníček), Kladno – Zápy 2:0 (2:0, 8. vlastní Duben, 15. Švambera), Vltavín – Kr. Dvůr 2:1 (0:1, 46. Podzimek, 89. Předota – 11. Toporčák), Písek – Chomutov 1:2 (1:1, 9. Kubiš – 27. z PK a 61. z PK Pikl), Převýšov – Roudnice 2:2 (1:0, 37. Zelený, 79. Schwarz – 77. Macháček, 83. Brožík), Sparta Praha B – Chrudim 3:0 (1:0, 34. Brabec, 55. Jakubov, 62. Čermák), Kolín – Č. Lípa 1:0 (1:0, 33. Štoček), Horní Měcholupy – Kunice 0:2 (0:1, 43. Dvořák, 69. Radoš).

Muž nezvládl řízení, s autem vletěl do lesa

Záluží – Vážná zranění utrpěl 84letý muž, jehož vůz havaroval ve středu ráno na silnici mezi Zálužím a Plzní.

Kvůli nahlášené bombě evakuovali policisté část Prešovské

Plzeň - Anonymní oznámení o nastražené bombě v Prešovské ulici zaměstnalo ve středu odpoledne kriminalisty i psovoda se služebním psem.

Kopic: S vedrem se musíme vypořádat

Larnaka (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Teplota přesahující třicítku a velké dusno. Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopic si uvědomuje, že kromě soupeře a bouřlivého prostředí na stadionu AEK Arena se musí mužstvo na Kypru vypořádat i s nepříjemným klimatem.