V atraktivním duelu o krajský přebor mezi Holýšovem a plzeňským Bolevcem padly celkem čtyři branky. Přeci jen o něco spokojenější odcházeli ze hřiště hosté, kteří si do sobotní domácí odvety (17.00) odvezli cennou remízu 2:2.

V okresním derby v rámci baráže o druhou nejvyšší krajskou soutěž uspělo rokycanské béčko ve Volduchách, kde zvítězilo 2:1. V jediném souboji o I. B třídu se radovaly Nečtiny, které uspěly v Losiné 2:0.

Baráž o krajský přebor:

Holýšov – Bolevec 2:2
Poločas: 0:1. Branky: 46. Staněk, 69. Kraus – 40. Pelnář, 88. Zítek. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 1:4. ČK: 71. Hibler (B). Diváci: 195.
Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Baxa, Kass, Černohorský, Sušánka, Valachovič, Staněk (73. Roztočil), Kraus, Jeniš (82. Vnouček). Trenér: Štěpán Hirschl.
Bolevec: Kalčík . Bublík, Hibler, Zítek, Winkelhöfer, Humpál, Fryček (86. Greif), Pelnář, Šnaider, Soukup (48. Thomayer). Trenér: Michal Bublík.

Baráž o I. A třídu:

Volduchy – Rokycany B 1:2
Poločas: 1:1. Branky: 5. Žák – 26. Hereit, 64. Stejskal. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 2:3. ČK: 78. Kratochvíl (V). Diváci: 200.
Volduchy: Fous – Přibík, Nedorost, Hoblík, František Melka, Pernica, Bron, Straka, Škarda (73. Kratochvíl), Žák, Jan Černý (69. Pašek). Trenér: Jiří Rieger.
Rokycany B: Wohlmuth – Sefzig, Planeta, Hereit, Pliml, Michal Černý, Pfeifer (90. Huňáček), Votava (62. Stejskal), Kroc, Kopečný (81. Řapek), Ineman (70. Koc). Trenér: Josef Aubrecht.

Baráž o I. B třídu:

Losiná – Nečtiny 0:2
Poločas: 0:0. Branky: 48. a 76. z penalty Socha. Rozhodčí: Volf. ŽK: 4:1. Diváci: 300.
Losiná: Zbiň – Hajšman, Tomáš Hrach, Mádr, Veleman, David Šlais, Tic, Tančouz, Vlastimil Šlais, Novotný (70. Jánský), Josef Hrach (60. Albl). Trenér: Čestmír Kašpar.
Nečtiny: Arnet – Plic, Brada, Polívka (88. Junas), Lejsek, Hlous, Hejlík, Bittermann (64. Kučera), Šedivec, Alexi, Socha. Trenér: Alexandr Divíšek.

Úvodní zápasy krajských baráží se ve čtvrtek večer (18.00) dohrávají dvěma duely. O postup do krajského přeboru se utkají hráči Nepomuku proti Sušici. O I. A třídu se střetnou fotbalisté Svéradic a Žákavé. Veškeré odvetné souboje jsou na programu v sobotu a neděli.

ČTVRTEČNÍ PROGRAM

Baráž o krajský přebor, 1. zápas: Nepomuk – Sušice (18.00), baráž o I. A třídu, 1. zápas: Svéradice – Žákava (18.00).

František Raboň mladší ani po skončení závodní kariéry svět cyklistiky neopustil.