Bolevec potrápil lídra přeboru

Plzeň - První bodové tráty vedoucí dvojice, Chrástu a Stříbra, a také rekordní návštěvu kola v Holýšově, kde souboj domácích fotbalistů s Kolovčí sledovalo 680 diváků. To všechno přineslo čtvrté kolo Puma přeboru, nejvyšší krajské fotbalové soutěže.

1.9.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Velmi pohledný a na branky bohatý duel viděli diváci v Plzni na stadionu na Prokopávce, kam zavítal dosud vedoucí Chrást. Plzenští ukázali, že se jim proti Chrástu daří, a remíza 4:4 toho byla důkazem. Obě mužstva předváděla útočný fotbal, který se určitě musel líbit.

Bolevec se dostal na začátku druhého poločasu brankou Šnaidera již do dvoubrankového trháku, ta ale vítěznou nebyla.

„Po čtvrtém gólu nám začaly docházet síly, otěže zápasu postupně převzali hosté. Ukázali, že mají zkušené mužstvo, a po krásné trefě Kovaříka v poslední minutě si odtud vezou bod,“ hodnotí utkání bolevecký sekretář Jan Thomayer.

Na stejnou metu deseti bodů jako vedoucí Chrást se už dostal i Holýšov, pomohla mu k tomu víkendová výhra 2:0 nad ambiciózním celkem Kolovče. Před skvělou návštěvou bezmála sedmi set diváků se hrálo až téměř do závěrečných minut bez branek.

Útočnou snahu domácích přibrzdilo vyloučení Majláta v 58. minutě. „Po červené kartě našeho záložníka udávali tempo hry Kolovečtí, přesilovku ale využít nedokázali. Naopak v závěru si neodpustili hrubou chybu, kterou chladnokrevně potrestali Juráš a skórující Panuška. To byla pro soupeře velká rána a navíc v závěru ještě jednou inkasovali,“ přibližuje napínavý a prestižní duel dvou týmů z Domažlicka předseda holýšovského klubu Karel Králík.

První body v soutěži ztratil také nováček ze Stříbra, který si odvezl z plzeňských Slovan od domácího SK ZČE čtyři branky. Domácí vyhráli poločas 1:0 a vysokou výhru 4:1 potvrdili ve druhé půli.

Autor: Martin Šprysl

1.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Do auta plného lidí najel traktor, ve voze cestovaly i děti

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Vášnivý kozel se otíral o kolemjdoucí

Plzeň - Zvíře zatoužilo po páření, a tak uniklo ze zajištěného dvorku na ulici.

Dívka odešla na nákup. Domů se už nevrátila

Rybnice - Pohřešovaná sedmnáctiletá dívka by se mohla pohybovat ve společnosti jednoho nebo dvou mužů ve věku 20 - 25 let.